Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

1 komentārs

Ja citiem dalībniekiem acīs un ķermeņa valodā lasāms milzu satraukums, 19 gadus vecā Alise Haijima atnāca un, šķiet, bez mazākās aizķeršanās pārliecinoši pierādīja, kāpēc tieši viņa aizpildīja vienu no pēdējām, iespējams, pašu pēdējo vietu “X Faktora” pamatsastāvā.

Alise izpildīja “Rolling in to Deep”, ar kuru satrieca visu Rīgas kinostudiju. Lēmums par to – piešķirt vai nepiešķirt – meitenei krēslu, nebija grūts, jo sarežģītākais bija izlemt, kura vietā viņa sēdīsies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Beigu beigās mentore Aija Auškāpa nolēma, ka viņa ieņems daugavpilietes Jūlijas Kaļiņinas vietu, kura tur bija iesēdusies vien pirms dažiem priekšnesumiem…

TOP komentāri

  • pasta
    +3 +3 0

    pasta

    Nenoliedzami spēcīga balss. Tikai tā ķiķināšana :( Cerams, ka tas no uztraukuma un pāries...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl