Trio ”Limonāde” atklāj savus skaistumkopšanas knifiņus

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

13 komentāri
Trio ”Limonāde” atklāj savus skaistumkopšanas knifiņus
OKSANA DŽADANA, F64

Trio ”Limonāde” apvienojušās trīs dziedātājas Ieva, Iluta un Kristīne. Kā jau visas sievietes, arī ”Limonāde” mīl skaistumkopšanu un dāmām ir savi skaistuma noslēpumi.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Iluta stāsta, ka pēc katra koncerta lieto sejas masku, reizi nedēļā nepieciešams arī pīlings, lai tonālais krēms labi izskatās, lai ir līdzeni.

Trio ”Limonāde” pirmsākumi veidojušies pie aukstās zupas

Dziedātājai ir būtiski, lai ir skaists manikīrs, lai nav atauguši ienadži un nav jāslēpj rokas.

”Reiz pirms ”X Faktora” vizītkartes filmēšanas biju palutinājusi ādu ar sejas masku, pārējās meitenes nebija, man izteica komplimentus, ka izskatos vissvaigāk. Nu mēs visas liksim, tas būs mūsu knifiņš,” smejas Iluta.

Ieva neiziet no mājas, ja nav uzlikts sejas krēms, toties pēc koncertiem un smagnējās grima kārtas seja tiek lutināta ar biezāku sejas masku.

”Divas reizes gadā dzeru kalcija vitamīnus, kalcijs stiprina nagus, nagi paliek baltāki, stiprāki. Parasti to daru rudenī un pavasarī,” tā Ieva.

Kristīne neslēpj, ka kādreiz lietojusi tādu krēmu, kādu saņēmusi dāvanā, nedomājot par sastāvu. Nu viss mainījies, viņa pēta sastāvu, jo vēlas pēc iespējas tīrākus produktus, tas sniedz rezultātus.

”Pēc dušas patīk iesmērēt ādu ar tējas koka eļļu, patīk dabiski produkti. Nevaru iziet no mājas, ja neesmu bijusi dušā un mitrinājusi ķermeni ar eļļiņu. Varu neuzkrāsot acis, bet bez dušas – nekādi,” atklāj Kristīne.

Ilutai nepatīk sajūta, kāda rodas, ja nav izmazgāti mati, uzreiz liekas, ka viss ķermenis netīrs, tāpēc bez dušas un kāda seruma neiztikt.

“Limonāde” uzstāšanās otrajā tiešraidē!

”Vēl būtiskas ir uzacis. Ja tās nav ietonētas, šķiet, ka sejā nav neviena akcenta. Tikpat būtiski lietot serumu, lai nebūtu sajūta, ka “velk” ādu. Ja tas izdarīts, jūtos komfortabli,” smaida Iluta.

”Limonāde” uzsver, ka skatuves un ikdienas grims kardināli atšķiras. Uz skatuves jābūt visam spektram, bet ikdienā pietiek ar mazumiņu – uzacis, skropstu tuša un lūpu balzams.

”Pirms trīs gadiem pārtraucu krāsot matus. Nu mati atkal ir kļuvuši nedaudz biezāki, tomēr, ja salīdzinām ar Ievas matu biezumu, tad man matu vispār nav,” smejas Kristīne.

Arī Iluta piebalso, ka gaišie toņi ļoti bojā matus. Gadiem ejot, mati kļūst daudz plānāki.

Ieva, kuru Kristīne paslavēja saistībā ar matu biezumu, atklāj, ka viss, ko viņa dara, ir lieto šampūnu, kondicionieri un reizi nedēļām matu masku.

No lietām, kuras nevajadzētu veikt ar ārējo izskatu, dāmas nosauc uzacu skūšanu, kas iet roku rokā ar uzacu zīmēšanu augstāk, nekā tās ir patiesībā.

Tāpat dziedātājas iesaka pirms tetovēt uzacis, lūpas, darīt citus uzlabojumus kosmētiskajos kabinetos, painteresēties par meistaru un salonu – neveiksmes gadījumā teju gads būs jāstaigā kā ķēmam.

”Modē ir viss, galvenais pārliecinoši pasniegt. Var krāsot zilas uzacis, var vilkt kāzu kleitu un kedas, ir forši izpausties dažādos veidos, galvenais ar to visu netraucēt apkārtējiem,” nosaka ”Limonāde”.

Kā lietas, ko viņas nekad nedarītu ar savu vizuālo tēlu, Kristīne nosauc uzacu skūšanu, Ieva tuvākajā piecgadē nedomā balināt matus, toties Iluta nedurtu sev pīrsingus, pietiek ar caurumiem ausīs.

13 komentāri