Trešās tiešraides aizkulišu foto: ”X Faktora” dalībnieki satiek fanus, sniedz autogrāfus, fotografējas

1 komentārs
Trešās tiešraides aizkulišu foto: ”X Faktora” dalībnieki satiek fanus, sniedz autogrāfus, fotografējas
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Ir aizvadīta šova ”X Faktors” trešā tiešraide, kuras laikā skatītāji un žūrija lēma, ka šovs jāpamet dziedātājām Annai Ušakovai un Laimai Dimantai. Ielūkojies līdz šim emocionālākā šova aizkulisēs!

Pirms šova dalībnieki ļāvās grima mākslinieku un frizieru burvju pirkstiņiem un izveidoja skaistas vakara frizūras, kā arī lieliskus grimus.

Tā kā ”X Faktors” ir televīzijas šovs, tad arī puišiem ir jāļaujas grimam un viņu sejas arī rotā tonālais krēms un pūderis.

Šoreiz dalībniekus atbalstīt bija ieradušies vēl vairāk fanu ar plakātiem un vēlmi nofotografēties.

Pēc tiešraides ikviens dziedātājs labprāt fotografējās ar saviem mīļākajiem dalībniekiem, sniedza autogrāfus un priecājās par izveidotajiem plakātiem.

Lielu uzmanību saņēma izbalsotās dalībnieces Anna Ušakova un Laima Dimanta, tāpat arī Aijas Auškāpas izglābtā dalībniece Kattie.

Gan citi dalībnieki, gan mentori, gan skatītāji steidza pateikt labus vārdus meitenēm, liekot viņām justies labāk un apzināties – šovs ir tikai šovs.

Ir sākusies jauna nedēļa, un dalībnieki cītīgi gatavojas Latvijas simtgadei veltītam koncertam, kurā izskanēs dziesmas latviešu valodā, vai arī dziesmas, kuras izpilda latviešu mākslinieki.

Vēlies apmeklēt koncertu Rīgas kinostudijā un atbalstīt savus favorītus klātienē? Biļetes iegādājies ŠEIT!
1 komentārs