9 komentāri

Ir noslēgusies grandiozā šova ”X Faktors” trešā sezona, kurā uzvaras laurus plūca dziedātāja Elīna Gluzunova. Skaties.lv piedāvā ielūkoties desmit populārākajos “X Faktora” video, kuri trešajā sezonā visvairāk aizkustinājuši skatītāju sirdis!

1.Klāvs Ozols un viņa dziedātā televīzijas atlases dziesma. Izpildot ”Florence and the Machine” hitu, jaunietis iepazīstināja skatītājus un žūriju ar sevi un izpelnījās ovācijas.

Klāvs Ozols atklāti runā par homoseksuāļu tiesībām un attieksmi pret gejiem Latvijā

2. Ilzes Vasiļjevas sapnis bija parādīties televīzijas ekrānos, to viņai lieliski izdevās īstenot un piedevām vēl satikt savu elku Intaru Busuli.

”Nezinu, vai vēlos būt zvaigzne, gribu kā Busulītis dziedāt no sirds.” ”X Faktora” Rīgas atlasē uzmirdz Ilze no Pļavniekiem

3. ”Krēslu izaicinājumā” Diāna Paško pārsteidza skatītājus un žūriju ar savu zemo balss tembru. Jaunās dziedātājas uzstāšanos žūrija novērtēja ar aplausiem un piecelšanos kājās.

”Man parādījās vēl viena ģimene – mani klausītāji!” Diāna Paško par izcīnīto otro vietu ”X Faktorā”

4. Pateicoties romantiskajai balādei, robežsargs Māris Jefremovs spējis iekarot daudzu dāmu sirdis. Diemžēl ”krēslu izaicinājuma” uzstāšanās nebija veiksmīga un romantiķis neiekļuva tiešraidēs.

Romantiskākais vakara priekšnesums! Māris Jefremovs iekaro dāmu sirdis

5. Dmitrija Kļinčiščeva neskaitāmie albumi un singli, kuri veltīti vidusskolas laika mīlestībai Žannai nevienu nespēj atstāt vienaldzīgu. Jaunā vīrieša jūtas un mīlestības izlikšana dziesmās padara Dmitriju par vienu no iemīļotākajiem ”X Faktora” trešās sezonas dalībniekiem.

Pirotehnika un seksīgas dejotājas! Dmitrijs Kļinčiščevs gatavojas Jaungada šovam

6. Pārsteiguma moments darbojas vienmēr! ”X Faktora” pirmās sezonas šarmantā dalībniece Margarita Kolosova atgriezās arī trešajā sezonā un izpildīja grupas ”Rammstein” dziesmu ”Du Hast”. Pasaules slavenais hits lika žūrijai un skatītājiem mesties trakās dejās!

Margarita ”X Faktorā” pārsteidz ar ”Du Hast” un rada labāko ballīti šova vēsturē

7. Ne visi šova pretendenti spēj atbildēt žūrijai un likt pamatot viņu izteikto viedokli. Reperis Māris Žeikars ne tikai repoja, bet arī iesaistījās viedokļu apmaiņā ar žūriju.

Māris Žeikars paziņo, ka Marats nepieprot tehnisku hiphopu

8. ”X Faktors” daudziem jaunajiem māksliniekiem ir veids kā piepildīt savus sapņus! Diona Liepiņa tik ļoti vēlējās iekļūt šova tiešraidēs, ka nespēja savaldīt stresu. Beigu beigu, dzirdot – NĒ, viņa izplūda histēriskās asarās.

”Aijas NĒ mani salauza. Viss tas, uz ko cerēju, aizlidoja vienā mirklī.” Diona Liepiņa komentē histērisko raudāšanu

9. Šova uzvarētāja Elīna Gluzunova topā iekļuvusi ar finālā izpildīto dziesmu ”Zibsnī zvaigznes”. Acapella dziedājums, kora piesaiste un emocionalitāte daudziem lika skatīties video vēl un vēl!

Pirmās sajūtas pēc triumfa! Elīna Gluzunova atklāj, vai patiesi par uzvaras naudu pirks kāzu kleitu

10. Karlīna Šēnknehte ir vienīgā ”X Faktora” dalībniece, kura televīzijas atlasē saņēmusi NĒ, bet vēlāk atgriezusies šovā. Viss tikai tāpēc, ka žūrija mainīja savu lēmumu.

Vai tas bija godīgi? Karlīna Šēnknehte komentē savu atgriešanos ”X Faktorā”

Kāds bija “X Faktora” otrās sezonās skatītāko video TOPS?

TOP komentāri

  • Kāmis
    +22 +21 -1

    Kāmis

    Prieks par šo sezonu. Bija interesanti! Vislielākās uzslavas no manis Klāvam un Diānai. Jūsu pirmais iespaids bija neaizmirstams un tālākais turpinājums tikpat aizrautīgs un iedvesmojošs.
  • Līga
  • Hmm

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!