2 komentāri
Tievēšanas laikā ”Baritoni” par ēdienu iemācījušies jaunas lietas. Viņu garšas kārpiņas priekā gavilē
ROMĀNS KOKŠAROVS,F64

Grupa ”Baritoni” un dziedātājs Intars Busulis divu mēnešu laikā zaudējuši 44 kilogramus liekā svara. ”Baritoni” ir apmierināti ar rezultātiem un nedomā vairāk tievēt, bet pazaudēt jauno dzīvesveidu, ieradumus arī nevēlas.

Grupas ”Baritoni” dalībnieks Ingars stāsta, ka grupa turpinās sevi uzturēt formā un pēc šova vairāk pievērsīsies sportam. Tā kā vingrošana nav viņu iemīļoto aktivitāšu sarakstā, tad puiši izlēmuši ziemas sezonā paspēlēt hokeju, ko fiziski padarīt.

Atgriezties pie ierastajiem ēšanas paradumiem ”Baritoni” nedomā, ir mainījušies ēšanas paradumi un iepriekšējais ēdiens vairāk nav vajadzīgs, nav vēlmes negausīgi ēst.

Ar grandioziem rezultātiem noslēdzies Busuļa un ”Baritonu” tievēšanas maratons. Kopā zaudēti 44 kilogrami

”Mēs neatteiksimies no garšīga mājas ēdiena, tikai ēdīsim normētas porcijas. Domāsim līdzi tam, ko ēdam, ko darām. Protams, laiku pa laikam prasās hotdogi, burgeri, bet kā ikdienas daļa viņi mums vairāk nebūs. Ja kādreiz neizskatījām citas ēdiena alternatīvas, tagad mums tās ir,” smaida ”Baritoni”.

Puiši plāno pirms ilgajiem braucieniem uz Rīgu paši sev taisīt ēst un ņemt ēdienu līdzi, tas būs daudz lētāk un garšīgāk.

”Lielākais jaunatklājums šajos mēnešos ir tas, ka saprotam, ka ēdiens var būt garšīgs arī bez sāls. Kādreiz likās bezgaršīgs, nu protam sajust paša produkta garšu. Garšas kārpiņas pierada un nu ir ļoti labi,” priecājas grupa.

Puiši sapratuši, ka nereti sāls nomāc ēdiena patieso garšu, tāpat arī kafiju iespējams dzert bez cukura un izjust dzēriena īsto garšu.

Mākslinieki iemācījušies arī dzert daudz ūdens, sākumā bijis grūti pierast, šķidrums dzerts gandrīz vai piespiedu kārtā, bet nu jau pats prasās. Ūdens tiek dzerts dabiski, nepiespiesti, jo ķermenis pats to pieprasa, ir uzlabojusies arī labsajūta.

Ja kādreiz ”Baritoni” nošmaucas un apēd, ko neatļautu, tieši ūdens palīdz izskalot nevēlamās lietas no ķermeņa. Puiši ir droši, ka ūdens ir viena no svarīgākajām lietām, lai justos labi.

Paņemot rokās cukura pakas, sajūtot to svaru, kas zaudēts divu mēnešu laikā, mūziķi jutušies lepni, sajūtas bijušas fantastiskas.

”Tievēšanas maratons ir beidzies, nu viss būs vienkāršāk – mērķis sasniegts, un sajūta ir laba! Negribas uzresnēt, palikt pie iegūtajām ķermeņa proporcijām neviens no mums neatteiktos. Vairāk tievēt nevēlamies, bet uzturēt sevi formā, veselīgi ēst, to gan,” tā ”Baritoni”.

Atskatoties uz tievēšanas maratonu, puiši neslēpj, ka pirmās trīs nedēļas bijušas ļoti grūtas. Tad viņi sevi “salauzuši” un palicis vieglāk, arī fiziski viņi jutušies labāk, balss sākusi skanēt jaudīgāk.

”Apskatoties bildes, kuras uzņemtas pirms diviem mēnešiem un tagad, redzam rezultātus. Skatāmies un domājam, kā tā kādreiz varēja būt un likties, ka viss kārtībā! Negribam atgriezties vecajās sliedēs un arī neatgriezīsimies,” nobeidz ”Baritoni”.