“The Gardens” un “Limonāde” beidz cīņu uz lielās skatuves, bet turpina Akropolē!

4 komentāri

Iepirkšanās un izklaides galvaspilsētā “Akropole” iespēju dažādām sacensībām ir pāri galvai, tāpēc šeit atgriežas “The Gardens” meitenes, kuras uz cīņu izaicinājušas trio “Limonādi”.  Lai gan abiem dziedošajiem kolektīviem nepaveicās pagājušajā “X Faktora” tiešraidē, meitenes nenokar degunu un iet izklaidēties. Viņas izmēģinās savus spēkus boulingā, šautriņu mešanā un šaflbordā!

Vispirms dāmas ievēzē roku boulingā. Šķiet, ka dažas jaunās dāmas aizlidos līdzi lodei, tieši tik jaudīgi ir metieni, bet, lai cik dīvaini tas nebūtu, trauslās “The Gardens” izvirzās vadībā, un pieredzējušās skatuves mākslinieces no trio “Limonāde” pat sāk nedaudz satraukties par savām izredzēm. Taču punkti izlīdzinās, un šo “iesildīšanās sacensību” meitenes noslēdz ar draudzīgu rokasspiedienu.

Laiks šautriņu mešanai! Šī vairs nav smagā artilērija, bet gan vieglā, kur visu izšķir precizitāte un acīgums. Diemžēl “The Gardens” meitenēm mērķī labāk sanāk vadīt smagākus priekšmetus, jo vieglās šautriņas lido visur, tikai ne tur, kur krājas punkti. Toties Ilutai, Kristīnei un Ievai izdodas notēmēt diezgan veiksmīgi, tāpēc šajā sacensību posmā viņas viennozīmīgi triumfē.

Nekas, vēl ir trešais piegājiens – izšķirošā cīņa notiek šaflbordā. Ja kādam nebija ne jausmas, kas tas ir (tāpat kā pašām meitenēm), skatieties uzmanīgi! Pavisam iespējams, ka šī turpmāk būs jūsu mīļākā spēle.

Iesācēju veiksme vai vienkārši iedzimta meistarība, grūti pateikt, bet “The Gardens” izraujas vadībā ar 2:0. Diemžēl nekāds revanšs nenotiek, un meitenes turpina vākt punktus. Rezultāts ir viennozīmīgs, jo duets tā arī netiek pārspēts. Šaflbolā spēcīgākas ir “The Gardens”.

Bet kāds ir kopējais rezultāts šim spēļu triatlonam? Kāds pārsteigums – neizšķirts! Bet patiesībā jau mazās meitenes draudzīgi piekāpās lielajām, taču draudzības vārdā ir vērts norakt sacensību šķēpus. Kā nekā – pie balvām tiek visas dalībnieces!

Patiesībā Akropolē arī jūs varat atbalstīt savu “X Faktora” favorītu, nobalsojot ar žetonu, ko iespējams iegūt apmaiņa pret pirkuma čeku. Bet varbūt vēlaties uzaicināt draugus uz šaflbola maču? Aiziet!

4 komentāri

X Faktors

Reinis Sējāns ir nokomplektējis savu “X Faktora” komandu! Viktors, Toms un Eduards atklāj, ko sagaida no mentora

Aija Auškāpa ir nokomplektējusi savu “X Faktora” komandu! “Neprāts”, “We” un “Audiokvartāls” dalās pirmajās sajūtās

“Interesants tipiņš, nesaprotu, kas darās tavā galvā.” Noslēpumainais Viktors Buntovskis saņem krēslu

”Var redzēt, ka gribat darīt, ka jūs tas interesē!” Aija Auškāpa pozitīvi novērtē enerģisko “Neprāta” uzstāšanos

Eduards Rediko izpilda dziesmu, pie kuras Intars Busulis kopā ar mīļoto ieņēmis pirmo dēlu

“Foršs materiāls, ar ko darboties.” Reini Sējānu sajūsmina Armanda Rutkovska muzikalitāte

“Dzirdu potenciālu.” Mentori domā, ka Tomam Samsonam jāatbrīvojas no manierisma

"Galvenais, lai pamanāmi!" “We” uz skatuves izpilda jestru dziesmu, radot mazu ballīti

Nepalaid garām! “Audiokvartāls” satricinās “X Faktora” skatuvi ar jestru hitu

PIESLĒDZIES! ”X Faktora” otrais ”krēslu izaicinājums” ir klāt! Reinis Sējāns un Aija Auškāpa izvēlas savas komandas

“Madara” ir drošas, ka turpmāka dalība šovā ir atkarīga no tā, kā mentori iztēlojas šo sezonu

“Harbor Gents” paziņo, ka izceļas ar to, ka parasti grupu solistiem ir augstas, ne zemas balsis