Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

4 komentāri
”The Gardens” dalībniece Samanta Kabakova par tālmācību un laika pavadīšanu mājās
FACEBOOK

”X Faktorā” iepazītā meiteņu dueta ”The Gardens” dalībniece Samanta Kabakova mācās attālināti. Dziedātāja izceļ tālmācības plusus un mīnusus, kā arī pastāsta par ilgām pēc draugiem.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Samanta atklāj, ka mācīšanās mājas ir daudz ilgāka nekā klātienē – skolā.

Dueta ”The Gardens” meitenes smejoties paziņo, ka viņām nav džekiņu

Jauniete pie datora pavada vismaz desmit stundas, kuru laikā apgūst dienai paredzēto vielu.

”Kādreiz mums nebija mājas darbu. Pietika, ja labi mācies skolā, mājās vari atpūsties. Tagad ir gan skolas darbi, gan mājas darbi,” stāsta Samanta.

Mūziķe nenoliedz, ka internets ir pilns kārdinājumu, kā piemēru viņa nosauc faktu, ka, taisījusi prezentāciju par 40 gadu modi. Meklējusi informāciju par Lorēnu Bekolu, bet attapusies, skatoties biogrāfisku filmu par Merilinu Monro.

”Ja kaut ko no uzdotā nesaprotu, tad prasu palīdzību mammai vai zvanu kursa biedrenei. Parasti gan notiek otrādi, viņa zvana man,” smejas Samanta.

Samanta ļoti ilgojas pēc draugiem un studiju biediem, tāpat, pateicoties ”X Faktoram”, skolotāji sākuši viņu atpazīt, nu tālmācība atņēmusi šo popularitāti.

”Neapmierināta no mājas darbu daudzuma, tējas krūze, pidžama, dators, kosmētikas iztrūkums un tā katru dienu. Nomācoši! Vienalga, mazgā matus – vai ne, tāpat neviens neredz,” nosaka Samanta.

Jauniete smejoties paziņo, ka jau aizmirsusi, kā tas ir lietot kosmētiku.

Dziedātāja atklāj, ka pusaudžiem sācies jauns ”trends”, kas aicina karantīnas laikā nogriezt un nokrāsot matus. Nesen arī Samanta mainījusi matu krāsu un ir jau ”gandrīz blondīne”.

”Lēnām palieku pieaugusi, kā biznesa lēdija. Kopā ar mammu biju veikalā, nopirkām mēteli pavasarim un baltas kurpes. Gribas sevi, tādu skaistulīti, parādīt citiem, saņemt komplimentus, bet jāsēž mājās,” paziņo Samanta.

Ar draugiem jauniete komunicē sociālajos tīklos, sazvanās ”Face Time”. Nu viņa saprot, ka jāciena katrs moments, ko iespējams pavadīt kopā ar mīļajiem un draugiem.

”Atceros, ka pirms gada gājām uz kino, kafejnīcām, braucām ciemos, skatījāmies saullēktus un saulrietus, lēkājām pa batutiem un uztvērām to par pašsaprotamu, nu tas viss ir atņemts,” prāto Samanta.

Jauniete cer, ka, beidzoties ierobežojumiem, mēs visi būsim laimīgi, priecāsimies un novērtēsim viens otru.

Brīvajā laikā dziedātāja gatavojas mūzikas skolas eksāmeniem un kārto istabu.

TOP komentāri

 • Vladimirs
  +1 +1 0

  Vladimirs

  Pašlaik ir moments vērtības pārvērtībām.
  Jaunās zināšanas iegūšanai.
  Izmantojot šo laiku efektīvāk, tu Samanta, varēs sasniegt jebkuru virsotne dziedāšana! Veiksmi!
 • Marina Kakiashvili
 • Elizabete Matvejeva

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!