22 komentāri

Sapņo par skatuvi, bet nepaguvi pieteikties “X Faktoram”? Ja tev ir vismaz 16 gadu, nekas vēl nav zaudēts! Aicinām jauniešus un vokālās grupas uz noklausīšanos internetā – xfaktors.lv, kur tiek dota pēdējā iespēja parādīt savu talantu!

Ja jūti sevī vēlmi un talantu dziedāt un ir pārliecība, ka “X Faktors” var būt lielā iespēja veiksmīgai karjerai, tad izbrīvē laiku, lai izveidotu pieteikuma video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tajā ir jābūt dzirdamai dziesmai bez pavadījuma jeb a capella, kā arī jābūt labi redzamam pašam izpildītājam. Vēlamais video garums – ap 2 minūtēm. Tāpat video būs publiski pieejams, un to izvērtēs žūrija ar lielu pieredzi mūzikas un šovbiznesa jomā, tādēļ, pirms to augšupielādē, pārliecinies, vai tu, tavs sniegums un video kvalitāte ir vislabākajā līmenī.

Ja jau piedalījies kādā no “X Faktora” atlasēm, bet tev nepaveicās, nemet plinti krūmos un sūti savu video! Varbūt iepriekšējā noklausīšanās vienkārši nebija tava veiksmīgā diena!

Pieteikšanās norisināsies līdz 16. jūlijam!

 • Pievieno video ar savu uzstāšanos šeit

Iesūtītie video

Marta Lība Zameca

Marta Lība Zameca

Skolas koris. Zinu, ka nedziedu diezko labi, bet vēlētos attīstīt savu balsi!

Liene Lgazdiņa

Liene Lgazdiņa

Dziedu kopš sevi atceros -pārsvarā solo, bet arī kori, ansambļi un pop grupas man nav svešas. Kādreiz piedalījos dažādos konkursos, gan Latvijā, gan ārpus tās, bet pēdējo 7 gadu laikā īsti vairs nav sanācis. Balsi pāsvarā attīstīju pašmācības ceļā.

Nora Leģe

Nora Leģe

Sakotneji esmu dziedajusi gan skolas kori,gan ansambli. Vidusskolas laika dziedaju meitenu grupa "Millions". P.s. dziedasanas video tika atlikts uz pedejo dienu(aiznemtibas del). Esmu 4bernu un kdiena paiet diena pec dienas nemanot. Balss sodien ir aizkritusi, bet ir atlases pedeja diena.

Evija, Viļnoviča

Evija, Viļnoviča

Jau esmu dziedājusi, dungojusi,kautko, kad piedzimu, vismaz man tā stāstīja. :)

Carlotta Frascadore

Carlotta Frascadore

I am from Italy, and I have lived in Latvia for more than a year now. I have sung in a band during my high school years. I have sung in the choir as well. But I love to sing at karaoke bars.

Dace Stepēna

Dace Stepēna

Esmu dziedājusi gan ansambļos, gan koros. Kā arī piedalījusies konkursos kā soliste. Dziedu tāpēc, ka tā varu labāk izlikt visu kas uz sirds, kā arī izpaust savas emocijas, kuras vienkārši ar vārdiem nevar izstāstīt.

Evelīna Priede

Evelīna Priede

Esmu ieguvusi pamatizglītību Jūrmalas Mūzikasskolas kora klasē. Esmu dziedājusi solo konkursos. Dziedu korī. Video - Don't Dream It's Over & Ex's and Oh's.

Edgars Jurgelāns

Edgars Jurgelāns

Dziedu pop rock grupā SOLITE

Gatis

Gatis

Dažādas vietas Latvijā,tostarp Latvijas Karaoke Cempionats uz kuğa klāja Tallink.

Anastasija Krilova

Anastasija Krilova

Музыка со мной по жизни. А иногда мне просто нравится её петь :)

Sandra Būtaite

Sandra Būtaite

Ir dziedājusi skolas kori ka arī atsevišķi ar savu privāto skolotāju. Uzstajusies koncertos un skolas pulcinos. Šo video viņa nevēlējās nosūtīt jo netic saviem sapniem

Terēze Millere

Terēze Millere

Dziedu jau kopš pašas mazotnes, sākot ar bērnudārza laikiem. Jau tad sapratu, ka mūzikai manā dzīvē ir liela nozīme. Kad dziedu, uzplaukstu es un mana dvēsele..

Anna Krista Ostrovska

Anna Krista Ostrovska

Dziedu kopš bērnības, piedalījusies daudz un dažādos konkursos. Mācījos J.Mediņa Rīgas Mūzikas vsk.džeza vokālu, vēlāk turpināju mācīties dziedāšanu Dānijā. Šobrīd aktīvi koncertēju ar savu akustisko sastāvu. 2017.gadā Ghetto Faktors, tiku finālā.

Agita Gabranova

Agita Gabranova

Kopš 2011. gadā sāku apgūt vokālu pie Māras Filipovičas Bauskā, esmu startējusi daudzos vokālajos konkursos un ieguvusi arī augstākos apbalvojumus. Tostarp 2012. gadā piedalījos šovā "Latvijas zelta talanti", kur tiku līdz pat finālam. Šobrīd turpinu pilnveidot vokālu mājas apstākļos.

Helēna Aļļena

Helēna Aļļena

Lielas pieredzes nav, dziedu pārsvarā mājās, draugiem, mammai , visiem patīk! :)

Lelde Rieksta

Lelde Rieksta

dzied kopš agras bērnības,Bērnudārzā, skolā'pagasta korī un ansamblī.tagad 2 gadus solo skolas un citos pasākumos.viņa nezin ka piesaku.

Ansis Seimuškins

Ansis Seimuškins

Ludzas mūzikas pamatskola. Ludzas pislētas Ģimnāzijas jauniešu koris, 2 g. Koris "Austrum stīga", 4 g. Rīgas Stradiņa universitātes koris, 10 m. Ar katru nosaukto kori esmu piedalījies "Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkos" no 10k. līdz 12 k. biju rok grupas vokālists.

Krista Klentaka

Krista Klentaka

Dziedu jau no 5 gadu vecuma, kad sāku apmeklēt profesionālos vokālos pedagogus. Vēlāk dziedāju grupā "The Secretz" un duetā "KARMA". Šobrīd strādāju pie dziesmu kaverversijām un savām oriģināldziesmām.

Edmunds Piļka

Edmunds Piļka

Esmu dziedājis lielākoties tikai vienatnē, bet neskatoties uz to nolēmu izmēģināt veiksmi

Pablo Damian Gonzalez Barreto

Pablo Damian Gonzalez Barreto

Es dziedu 20 gadus, un vienā grupā dziedu 8 gadus. Arī Itālijā Milanā dziedāju 1 korī. Un Latvijā es biju 1grupā un dziedāju 6 gadus.

Laura Nikola Silamedne

Laura Nikola Silamedne

Skolas pasākumi , Babītes mūzikasskola , ielu muzicēšana , Jauniešu koris Balsis , novada pasākumi . Dziedu jebkad un jebkur , kur vien iespējams . Mūzika ir mana sirdslieta kopš agras bērnības .

Sintija Kārkliņa

Sintija Kārkliņa

Sākot ar kori un beidzot ar vidusskolas draugu veidotu smagās mūzikas grupu Entropija :)

Roberts Memmēns

Roberts Memmēns

Esmu piedalījies dažādos konkursos, pabeidzu Rīgas Doma kora skolas džeza nodaļu. Dziedu vokālajā grupā Framest. Esmu sadarbojies ar dažādiem mūziķiem un sastāviem. Dziedu ļoti daudz, bet pēdējo gadu laikā esmu aizmaldījies no savas solo karjeras. Šis ir tas brīdis, kad vēlos kaut ko mainīt.

Normunds Orlovs

Normunds Orlovs

Uzstājos dzimtā novada koncertos, notikumos. 2016.gadā absolvēju Ritma Institūta vokālo klasi. Pēdējais konkurss, kurā esmu piedalījies - Zelta Zivtiņas talanti.

Agnese Želneronoka

Agnese Želneronoka

Skolas koris

Anastasija Panasjuka

Anastasija Panasjuka

Piedalījos dažādos konkursos un pasākumos ar estrādes grupām kā soliste, basģitāriste un bekvokāliste.

Lelde Logina

Lelde Logina

Muzikālās izglītības nav, bet dziedu jau kopš bērnības, daudz ko cenšos apgūt pašmācības ceļā. Galvenais-lai dvēsele dziedātu!

Vita Remeniuk

Vita Remeniuk

Май, 2011 - лауреат 4 регионального детско-молодежного фестиваля "И помнит мир, спасенный..." - вокальная студия "Визит" - лауреат 4 регионального детско-молодежного фестиваля "И помнит мир, спасенный..." Апрель, 2011 - 2 место "Звезды

Beāte Anstranga

Beāte Anstranga

Profesionāli sāku dziedāt pirms 2 gadiem ,kad iestājos Rīgas Doma kora skolā ,specialitātē - džeza vokāls.Apgūstu vēl arī basģitāru un bungas un vēlos iemācīties vēl tikpat daudz instrumentu un profesionāli attīstīta dziedāšanas prasme ir viens no tiem (:

Emma Buhtina

Emma Buhtina

Es dziedu skolas korī. Esmu piedalījusies daudzos pasākumos kā arī koncertos gan skolā, gan ārpus tās. Es piedalījos pasākumos un konkursos arī Anglijā.

Reinis Grudinskis

Reinis Grudinskis

Jau pāris gadus dziedu skolas korī un Rēzeknes novada vokālajā ansamblī "Skonai". Vokālās iemaņas attīstu, apmeklējot kori un ansambli. Mūzikai manā dzīvē ir liela nozīme, jo ar to es pavadu ja ne visu, tad lielu daļu savas dienas. Klāt pie dziedāšanas es spēlēju ģitāru un apgūstu klavieres.

Anna Santa Ozoliņa

Anna Santa Ozoliņa

Diploms par Juglas mūzikas skolas beigšanu,flautas klase. Piedalīšanās Dziesmu svētkos,Pasaules kora olimpiādē un drīzumā arī Eiropas koru olimpiādē ar Rīgas 84. vidusskolas jaukto kori " Harmonija" . Uzstājos skolas pasākumos kā soliste un arī duetā.

Denijs Doikovs

Denijs Doikovs

Esmu dziedājis alternatīvā rokgrupās un akustiskos koncertos. :)

Arvils Rihards Bernāts

Arvils Rihards Bernāts

Pirmā dziedāšanas pieredze man bija piedaloties bērnu vokālajā konkursā ,,Cālis''. Vidusskolas laikā pievērsos džeza un populārai mūzikai.Sāku mācīties ģitāru džeza novirzienā, paralēli tam dziedāju koros ,,Vivat'' un ,,Vidus''.Koncertos uzstājos kora sastāvā kā arī uzstājos kā solists ar ģitāru.

Jūlija Kornejeva

Jūlija Kornejeva

Dzidāju 10 gadus korī Tad nodarbijos ar estrādes vokālu. Dziedāju duetā klubos (Just,Coyote, First u.c) Piedalijos konkuros (Slāvu bazārs, Ghetto factors, Главная сцена) Dziedu dzimšanas dienās, kāzās)

Kate Alīsija Apse

Kate Alīsija Apse

Mūzika manā dzīvē ir jau kopš bērnības. Esmu dziedājusi mūzikas skolas korī, taču šobrīd dziedu korī "Lido" kā arī popgrupā "Okay". Esmu piedalījusies pāris konkursos - "Smiltenes balsis", "Smiltenes balstiņas". Gan ar kori, gan popgrupu ir jau gūta pieredze uz skatuves dažādos pasākumos.

VENDIJA PATRĪCIJA KNOPKINA

VENDIJA PATRĪCIJA KNOPKINA

dziedu kopš 2.gadu vecuma,4 sezonas popgrupā Notiņas no Valmieras

Elīna Vaivode

Elīna Vaivode

Esmu pabeigusi Rīgas 1.mūzikas skolas kora klasi. Vēlāk savas mūzikas gaitas turpināju, apgūstot un pilnveidojot vokālās prasmes pie dažādiem vokālajiem pedagogiem un piedaloties konkursos.

Signe Rudaka

Signe Rudaka

Nav.

Alens Saltikovs

Alens Saltikovs

Alens Saltikovs un Anna Saltikova Alens -16 gadi Anna - 39 gadi

Gunta Vilne

Gunta Vilne

Esmu beigusi J.Mediņa Bērnu mūzikas skolu, dziedājusi vairākos koros. Spēlēju klavieres, mazliet ģitāru. Šobrīd galvenokārt dziedu šūpuļdziesmas savām trim meitiņām.

Paula Demitere

Paula Demitere

Nedaudz vairāk par gadu apmeklēju vokālo pedagogu, esmu piedalījusies konkursos sākot ar "Cāli", "Balsis" duetā un trio, kā soliste konkursos "ISMA 2016" un "Aprīļa pilienos 2017", kā arī esmu dziedājusi korī, ansamblī, piedalījusies dažādos skolas konceros un vokālā pedagoga audzēkņu konceros.

Gunta Vilne

Gunta Vilne

Esmu beigusi J.Mediņa Bērnu mūzikas skolu, dziedājusi vairākos koros. Spēlēju klavieres, mazliet ģitāru. Šobrīd galvenokārt dziedu šūpuļdziesmas savām trim meitiņām.

Madara Heniņa

Madara Heniņa

Pamatskolā-koris un tas arī viss.

Emīls Rolands Bērziņš

Emīls Rolands Bērziņš

Sāku dziedāt 4. klasē, kad pievienojos zēnu korim. Kopš tā laika man ļoti iepatikās mūzika. 12 gadu vecumā sāku spēlēt ģitāru un vēl gadu vēlāk iestājos vokālajā studijā. Šobrīd pilnveidoju savas prasmes pie vokālā pedagoga. Dziedu katru dienu, jo man tas patīk. :)

Sabīne Zake

Sabīne Zake

Skolas laikā dziedāju koros,ansambłos. Esmu pabeigusi Valmieras mūzikas skolu. Pašlaik dziedu korī.!

Aleksandra Semendjajeva

Aleksandra Semendjajeva

Es dziedāju, cik es sevi atceros - visu dzīvi. Esmu pro? Nē. Es vienkārši mīlu mūziku un to, ko daru :) Visus 12 gadus skolā dziedāju ansamblī, korī un arī kā soliste. Piedālijos starptautiskajā konkursā "Siverton" Ukrainā (4.vieta) un TV-programmā "The voice of Latvia".

Indra Timofejeva

Indra Timofejeva

Dziedu korī

Māris Zabarovskis

Māris Zabarovskis

Līdz šim esmu dziedājis tik sava prieka pēc. Pagājušajā gadā sāku apmeklēt vokāla nodarbības, jo patiesi ticu, ka dziedāšana dziedē dvēseli.

Linda Baltā

Linda Baltā

Dziedāšana man vienmēr ir bijusi ļoti tuva, dziedāt sāku jau 4 gadu vecumā. Pēc tam iestājos mūzikas skolā, kora klasē. Esmu piedalījusies arī dažādos valsts mēroga konkursos.

Sīlinda Gercāne

Sīlinda Gercāne

Viss sākās, kad 4 gadu vecumā "Sijā auzas, tautumeita" nodziedāju pārdevējai gaļas veikalā! :D Vēlāk dziedāju bērnudārzā, pamatskolas, vidusskolas koros. Tagad esmu viena no kora "Sonate", kā arī dziedu kā soliste un spēlēju klavieres dažādos izlaidumos, konkursos, pasākumos gan skolā, gan ārpus.

Irēna Broka

Irēna Broka

Gadu gaitā esmu periodiski dziedājusi korī,pop-grupā ,vokālajā ansamblī un arī vokāli instrumentālajā grupā.

Enija Garanča

Enija Garanča

8 gadus dziedāju Garkalnes Mākslu un Vispārizglītojošās vidusskolas ansamblī. Tagad dziedu Rīgas Celtniecības Koledžas jauktajā korī "Spāre" un Garkalnes novada Berģu kultūras centra jauktajā korī "Garkalne".

Inga Brauča

Inga Brauča

Manā dzīvē mūzika ir it visā un tajos brīžos, kad dvēsele spēj to saklausīt, ieraudzīt, sajust - dziedu..

Paula Strausa-Landiša

Paula Strausa-Landiša

Esmu ieguvusi pamatizglītību Jūrmalas mūzikas vidusskolā kora klasē, taču lielākoties savu balsi esmu attīstijusi pašmācības ceļā.

Māris Zaharovs

Māris Zaharovs

Nospēlētas neskaitāmas balles/kāzas/jubilejas, kā arī dalība dažādos mūzikas festivālos

Andra Bumbiere

Andra Bumbiere

Esmu dziedājusi skolasun korī un ansamblī, kā arī dziedājusi muzikāli instrumentālajā ansamblī "MONA". Šobrīd aktīvi darbojos Liepājas koros "Intis" un "Atbalss". Brīvajā laikā muzicēju pie klavierēm, komponēju. Mūzika man dod enerğiju un pozitīvi uzlādē!

Aleksejs Jurovs

Aleksejs Jurovs

Dziedu tik cik sevi atceros.Sākot no bērnu dārza līdzpat vidusskolai, un dziedu joprojām. Diemžēl tā kā es dzīvoju nelielā pagastā man nebija iespējas mūzikai profesionāli, bet man tas neko nemainija un es devos pašmācības ceļā, iemācījos pats spēlēt ģitāru un klavieres.

Intars Zommers un Gerda Bogdanova

Intars Zommers un Gerda Bogdanova

Intars - ielu, restorānu un ballīšu muzikants, piedalījies rokfestivālos Sinepes un medus, Kleinstadtfest Poeter Slam Vācijā, Ģitāristu sesija u.t.t., spēlē ģitāru, mutes ermoņikas, vargānu. Gerda - dziedāšanas pieredze neliela

Karolīna Greivule

Karolīna Greivule

Nav

Olga Palušina

Olga Palušina

Dziedāšana ir bijusi manā dzīvē kopš es sevi atceros. Neskatoties uz to, ka savu ikdienu pavadu stomatoloģijas klīnikā strādājot kā zobārsts, dziedāšana un mūzika vienmēr ir tas, kas palīdz atpūsties un atvērt manu lirisko pusi.

Alise Nemeņonoka

Alise Nemeņonoka

Dziedu jau no pašas bērnības. Līdz 7. klasei apmeklēju skolas kori, pēc tam man tas apnika un es sāku nodarboties ar vokalo pedagogu. Esmu piedalījusies daudzos kokursos.

Samanta Kārkliņa

Samanta Kārkliņa

Dziedu kopš 2 gadu vecuma. Dziedu 2 koros kā arī ansamblī. Esmu dziedājusi skolas, kā arī pilsētas rīkotos pasākumos. Vienmēr esmu vēlējusies piedalīties x faktorā.

Elīna Krasovska

Elīna Krasovska

Strazdumuižas internātskolas organizētajos pasākumos, ğimenes pasākumos un katru dienu mājās.

Monta Kārkliņa

Monta Kārkliņa

Dziedu jau kopš sešu gadu vecuma. Eju skolas korī, ansamblī un dziedu arī solo.

Alina Ivanova

Alina Ivanova

Dziedāju pagasta pasākumos. Dziedāju Daugavpils klubā Queen.

Annemarija Linka

Annemarija Linka

Agrāk gāju mūzikas skolā, dziedāju tur. Tagad dziedu prieka pēc.

Ieva Dušenkova

Ieva Dušenkova

Esmu dziedājusi ansamblī un skolas korī, kā arī dažādos pasākumos duetā un individuāli.

Margita Braše

Margita Braše

Dziedu jau kopš 4 gadu vecuma. Esmu dziedājusi trijās popgrupās, gan arī kā soliste. Spēlēju arī ģitāru. Esmu piedalījusies daudz dažādos konkursos un koncertos. Esmu sapņojusi ka kādreiz arī piedalīšos x faktorā, ceams ka šis sapnis piepildīsies.

Mārtiņš Petrovs

Mārtiņš Petrovs

Dziedu, kopš sevi atceros! Bet tā nopietni tam esmu pievērsies pēdējos trīs gadus.

Jogita Lazdiņa

Jogita Lazdiņa

Man nav nekādas dziedāšanas pieredzes. Dziedu mājās, darot kādus darbus vai dziedot līdzi kādām dziesmām. Man ļoti patīk dziedāt, jo mūzika mani pavada visur. Pozitīvu vērtējumu rezultātā ar "XFaktora" palīdzību gribu realizēt savu vēlmi attīstīt un pilnveidot savu dziedāšanas prasmi!

Ainārs Eidons

Ainārs Eidons

Dziedāšana ir mana sirdslieta. Mirklis, kad varu visu nolikt malā un vienkārši būt es pats. Šobrīd aktīvi dziedu Jasmīnas korī, sniedzu labdarības koncertus skolās, pansionātos u.c.

Laine Meņģelsone

Laine Meņģelsone

Jau no mazotnes esmu uzaugusi ar dziesmu. Prieks piedalīties koncertos, dāvinot citiem no sevis savas emocijas un dziesmas. Mācos mūzikas vidusskolā. Skolas ietvaros esam piedalījusies sadziedāšanās pasākumos un dziesmu svētkos. Paralēli skolas gaitām apmeklēju vokālos studiju.

Monta Aivare

Monta Aivare

Esmu mācījusies Saldus mūzikas un mākslas skolā, kora klasē, 4 gadus. Esmu piedalījusies dažādos konkursos, kopš agras bērnības. Esmu dziedājusi kopā ar Liepājas vīru kori "Dziedonis". Mūzika ir tas, kas mani saista.

Laura Kukuka

Laura Kukuka

Esmu dziedājusi skolas ansamblī, korī. Pārējo apgūstu pašmāju ceļā. Vienmēr ir bijis sapnis piedalīties X Faktorā, beidzot sāk daļa no sapņa piepildīties.

Jana Vavilova

Jana Vavilova

Ventspils Mūzikas Vidusskola - Džeza vokāls , dziedu no 3 gadiem , esmu piedalījusies konkursos ar ansambļiem un popstudijām , kā soliste vēl neesmu , piedalījos - Ventspils Groove , Nāc Sadziedāt , Trīs Priedēs , utt.

Lauris Golubickis

Lauris Golubickis

Pieredzes nav daudz . Ir bijušas uzstāšanās . Gan ka solistam rīkojot labdarības koncertus . Gan uzstāšanās pēdējā publiska kas bija Rīgas biržas nama un arī bija labdarības koncerts . Ka mana skolotāja Solveiga Raja saka jāizmēģina kad jauns jo tad var nožēlot to ka nepamēģināja ;)

Veronika Isjko

Veronika Isjko

Maijas Lūsēnas meistarklasē, konkursi: TALLIN FEST, NĀC SADZIEDĀT,EVROJURMALA, CHRISTMAS WAVE un t.t. ППШ records grupas soliste.

Evelīna Gorjačeva

Evelīna Gorjačeva

Es biju pieteikusi draudzeni Santa Kupča ir viņas vards uzvards!;) Meitene, kas vēlas piepildīt sapni! Veikt ierakstu studiā un uzstāties kopā ar kādu pazīstamu mūziķi! Ļoti labi sanāk viņai arī dziesmu kompzēšana!

Anna Patrejeva

Anna Patrejeva

Dziedashanas pieredzes, ka solistei, nekad nav bijusi, bet esmu dziedajusi kori.Uzskatu, ka shi ir ideala iespeja. Jo ar kautko ir jasak. P.S. Dziedu korejieshu valoda Park Jimin-Try

Vilmārs Miglavs

Vilmārs Miglavs

Sveiki. Dziedu aptuveni kopš 2005. gada. Uzdziedu ballītēs un citos pasākumos. Vokālo neesmu nekur mācījies. Esmu apguvis trompeti bērnu mūzikas skolā. Un ģitāru iemācijos pašmācības ceļā.

Anatolijs Krūklis

Anatolijs Krūklis

loti laba

Kristīne Bitīte

Kristīne Bitīte

Savas dziedāšanas prasmes atklāju bērnu vecumā dziedot kopā ar Britniju. Tagad dziedu gandriz kartu dienu darbā un mājās, it īpaši kad ir labs noskaņojums. Biju dziedājusi arī koros skolās.

Dinija Pušķe

Dinija Pušķe

Pamatskolas laikā, četrus gadus dziedāju ansamblī. Vidusskolā arī pirmo gadu piedalos ansamblī. Lai gan nekādas īpašas mūzikas pieredzes man nav, tā mani tik un tā uzrunā un pašmācības ceļā ļauj man pilnveidoties.

Eva Strazdiņa

Eva Strazdiņa

R.Paula ziņģē,Bauskas kantrī festivālā,un daudz citos muzikālos projektos.

sintija krūmiņa

sintija krūmiņa

Nav, bet gribētu to iegūt.

Alina Gromova

Alina Gromova

Divi gadi ansambii :)

Sofija Plisko

Sofija Plisko

Starptautiskie konkursi, Televizijas sovs Koru Kari, Koncertture ar Ati Auzanu un Oranzo Kori. Gipsy mania grupas dalibniece.

sanita šveice

sanita šveice

Dziedu kopš 3 gadu vecuma gan solo, gan duetos, gan ansambļos, gan koros. Pēdējos 5 gadus veltu vairāk solo dziedāšanai un vokālas tehnikas izkopšanai, kā arī muzicēšanai kopā ar savu rokgrupu.

Evelīna Solozemniece un Marta Ikauniece

Evelīna Solozemniece un Marta Ikauniece

Esam labākās draudzenes un dziedam kopā jau 3 gadus. XFactorā pieteicāmies, jo gribējām pamēģināt kaut ko jaunu. Kopā esam dziedājušas dažādos koros un uzstājušās pašmāju koncertos.

Kristiāna Kavalauska

Kristiāna Kavalauska

4gadus macos pie Ziemelirijas dziedataja muzikas skola. Latvija nedzivoju jau 9 gadus. Ir iespeja jebkura laika izlidot uz Latviju.

Linda Simsone

Linda Simsone

Esmu pabeigusi Lielvārdes mūzikas skolas kora klasi, piedalījusies dažādos solo koncertos, kā piemēram, "Aprīļa pilieni", "Salacas balsis", "Dziedi dievmātei" u.c.

Marija Līvmane

Marija Līvmane

Riga Symphony, детский голос Латвии, EUROJURMALA, Masters art, ISMA 2015, ISMA 2016, Live band concerts

Laila Ūrmane

Laila Ūrmane

Dziedu kopš bērnības. Ir dziedāts korī un vokālajos ansambļos. Nepatika, tāpēc sāku dziedāt solo instrumentālajā ansamblī, ar kuru devāmies uz dažādiem konkursiem un koncertiem, Ogrē, Rīgā, Viesītē u.c.

Dārta Andersone

Dārta Andersone

Nekad neesmu profesionāli mācījusies dziedāt, taču mūzika manā dzīvē ir ļoti svarīga. Dziedu gan darbā, gan mājās. Bieži dzirdu apkārtējos sakām, ka man būtu jāsāk iet uz kori vai kādām dziedāšanas nodarbībām, taču man vienmēr ir šķitis, ka mana balss nav domāta kam tādam.

Janis Volkovs

Janis Volkovs

Nezinu vai Janis bija atlase,tacu noteikti zinu ka vins ir viens no talantigakajiem,vel nepazistamajiem dziedatajiem kuru jus varetu atrast pie mums,tapec saja sova vinam noteikti jabut.Talrunis nav vina,bet mans.

Žūriju pārsteidz  “Eolikas” pazudušais dēls, 4 (!) oktāvu balss īpašnieks Gints no Valmieras

Foto: “X Faktora” atlase Rīgā pulcē cilvēku pūļus

Par “X Faktoru”

X Faktors ir televīzijas realitātes šovs, kura mērķis ir attīstīt jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai.

Pasaules pieredze rāda, ka X Faktora dalībnieki pēc šova gūst panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs, kļūstot par pārdotākajiem ierakstiem. Šovs TV ekrānos būs redzams kanālā TV3 rudenī.

Video: “X Faktora” atlase Jelgavā

TOP komentāri

 • Wooow
  +11 +11 0

  Wooow

  Neko sev balstiņa tam jānim volkovam!:)) tāāds talants :)))) smukiņš arī šis:))))
 • Leila
  +10 +10 0

  Leila

  Pazīstu Jāni un tā tiešām ir- viņš lieliski dzied. Labāk kā 80% zināmo zvaigžņu LV
 • antons

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl