22 komentāri

Sapņo par skatuvi, bet nepaguvi pieteikties “X Faktoram”? Ja tev ir vismaz 16 gadu, nekas vēl nav zaudēts! Aicinām jauniešus un vokālās grupas uz noklausīšanos internetā – xfaktors.lv, kur tiek dota pēdējā iespēja parādīt savu talantu!

Ja jūti sevī vēlmi un talantu dziedāt un ir pārliecība, ka “X Faktors” var būt lielā iespēja veiksmīgai karjerai, tad izbrīvē laiku, lai izveidotu pieteikuma video!

Tajā ir jābūt dzirdamai dziesmai bez pavadījuma jeb a capella, kā arī jābūt labi redzamam pašam izpildītājam. Vēlamais video garums – ap 2 minūtēm. Tāpat video būs publiski pieejams, un to izvērtēs žūrija ar lielu pieredzi mūzikas un šovbiznesa jomā, tādēļ, pirms to augšupielādē, pārliecinies, vai tu, tavs sniegums un video kvalitāte ir vislabākajā līmenī.

Ja jau piedalījies kādā no “X Faktora” atlasēm, bet tev nepaveicās, nemet plinti krūmos un sūti savu video! Varbūt iepriekšējā noklausīšanās vienkārši nebija tava veiksmīgā diena!

Pieteikšanās norisināsies līdz 16. jūlijam!

Žūriju pārsteidz  “Eolikas” pazudušais dēls, 4 (!) oktāvu balss īpašnieks Gints no Valmieras

Foto: “X Faktora” atlase Rīgā pulcē cilvēku pūļus

Par “X Faktoru”

X Faktors ir televīzijas realitātes šovs, kura mērķis ir attīstīt jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai.

Pasaules pieredze rāda, ka X Faktora dalībnieki pēc šova gūst panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs, kļūstot par pārdotākajiem ierakstiem. Šovs TV ekrānos būs redzams kanālā TV3 rudenī.

Video: “X Faktora” atlase Jelgavā

TOP komentāri

 • Wooow
  +12 +12 0

  Wooow

  Neko sev balstiņa tam jānim volkovam!:)) tāāds talants :)))) smukiņš arī šis:))))
 • Leila
  +11 +11 0

  Leila

  Pazīstu Jāni un tā tiešām ir- viņš lieliski dzied. Labāk kā 80% zināmo zvaigžņu LV
 • antons

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!