“Tautumeitas”: Mūsu lielākais prieks ir daudzie atbalstītāji!

0 Komentāru
“Tautumeitas”: Mūsu lielākais prieks ir daudzie atbalstītāji!
Privātais arhīvs

Pirms lielā fināla bija skaidrs, ka kādam tieši viena soļa pietrūks līdz tam, lai cīnītos par “X Faktora” galveno balvu – 10 tūkstošiem eiro un līgumu ar “Sony Music”, un šoreiz tā bija meiteņu etnomūzikas grupa “Tautumeitas”. Nelielajā intervijā uzreiz pēc pusfināla viņas atzina, ka ir priecīgas par padarīto.

“Mēs noteikti jūtamies kā uzvarētājas, jo esam ļoti daudz ko ieguvušas. Vislielākais prieks par tik daudziem atbalstītājiem,” portālam Skaties.lv priekos dalās “Tautumeitu” idejas autore Asnate Rancāne. Darbs pēc “X Faktora” nebeidzas, bet gan tieši pretēji – tiks sākti tie darbi, kas šova dēļ atlikti malā.

“Tālāk tiksim galā ar visiem decembra koncertiem un pasākumiem, un pienākumiem, bet principā beidzot nopietni ķersimies klāt “Tautumeitu” debijas albuma ierakstam. Mūzika jau ir, atliek tikai ierakstīt,” tā Asnate. Koncertu viņām netrūks un būs gaidāmi pa visu Latviju. “Sevišķi vasarā, tā kā nespējam sagaidīt, kad varēsim tikties klātienē ar visiem mūsu atbalstītājiem!” par gaidāmajiem lielajiem jaunumiem stāsta “Tautumeitu” mamma.

Meitenēm nav izteikta favorīta uz uzvaru Latvijas pirmajā “X Faktorā”. “Uzvaru novēlām visiem, jo visi ir ļoti talantīgi! Īpaši pārsteidz Adriana – viņa ir tik jauna un sirsnīga! Līga ir brīnišķīga māksliniece, kas uzrunā un silda sirdis daudziem latviešiem. Arturs ir brīnišķīgs ar savu pieeju un idejām!”

0 Komentāru