30 komentāri

Visādas raibas personības no malu malām sapulcējušās šova “X Faktora” aizkulisēs, lai pierādītu sevi. Viņu vidū arī Jāņa Jubalta meita Helēna Paula Jubalte, kura izpildīja dziesmu “Million reasons”.

Žūrija savā starpā novēroja interešu konfliktu, tādēļ Aijai Auškāpai kā grupas “Prāta vētra menedžerei” neļāva balsot. Tas viss, protams, pa jokam, bet nopietnajā daļā Helēna saņēma apstiprinājumu, ka kvalificējusies nākamajai kārtai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • Zino
  +42 +36 -6

  Zino

  Man nepatika žūrijas izrādītās emocijas šai meitenei, kaut arī pazīstama. Emocijas ir jānorobežo. Nedrīkst izrādīt pieķeršanos publiski. Pārējiem netika pat 1 grams no visa. Meitenei balss IR laba, tur tiktu tālāk arī bez blatiem!
 • Aina
  +29 +28 -1

  Aina

  Meitenei nebija ne vainas. Bet, tas, ka žūrijas locekle ir pazīstama ar šo meiteni un tas, cik pikta palika, ka Sējāns pateica, ka viņa nevar balsot...
  Būtu vispār paklusējusi...un, būsim godīgi, cik gan objektīvs ir šis vērtējums... Un, kapēc viņu tik ilgi rādīja, salīdzinot ar citiem konkursantiem?
  Esiet godīgi vērtējot konkursantus!
 • Skatītāja
  +28 +22 -6

  Skatītāja

  Žūrija ir diezgan pretīga. Sējānam galvā sakāpis tizls. Pretīgi skatīties kā citi tiek pazemoti un izsmieti. Takā vajadzētu izturēties ar cieņu pret visiem. Neatkarīgi no tā sanāk vai nesanāk.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl