”X Faktora” trešā tiešraide izcēlās ar ļoti daudz emocijām, kā nekā šovu pameta uzreiz divas dalībnieces. Dziedātāja Laima Dimanta ir lepna par savu uzstāšanos un Aijas Auškāpas izvēli sauc par šoku, bet ne par pārsteigumu.

10 komentāri

10 komentāri

 • Gulo

  Gulo

  Žēl. Viņa prata dziedāt, atšķirībā no lielākās daļas, kas tur palika
 • ieva
 • Dziesmas izvēle

  Dziesmas izvēle

  Tā dziesma vienkārši nebija domāta Laimai?‍♀️ to bija drausmīgi klausīties...kā viņa kliedza ? tā ir dziesma, kura nav visiem pa zobam.
 • Edvīns Lukaševičs-Lācis
 • andis

  andis

  Nekāda šoka te nav. Dimanta kā pieredzējusi māksliniece speciāli arī "strādāja" šeit par vokālisti. Tagad daudzi skatītāji ar to nav apmierināti un iesaistās diskusijās, ir gatavi skatīties kas notiks tajā raidījumu. Viņas vokāls patika skatītājiem, tāpēc daudzi atbalstīja Viņu. Ja man būtu jāizvēlas starp Lauru vai Kattie, tad paliktu Laura, tikai Kattie strādā kā dalībniece no Baltkrievijas (brīnums no tālienes) un šova organizatori mēģina tādies piesaistīt skatītājus.
  Vakardien par vokālo sniegumu nevienam neko nevar pārmest, tikai šovs visiem dziesmu laikā bija šausmīgs. To veido organizatori un nevienam neko citu neļauj izdomāt, kā tikai liek staigāt pa skatuvi šausmīgā apgaismojumā, kura laikā pat bija grūti k-ko saskatīt uz skatuves.
  Šeit šovs paliek šovs un te notiek tikai TV3 akcija kā piesaistīt skatītājus TV3 kanālam svētdienu vakaros. Katram dalībniekam ir jādara savs darbs lai veidotu šo šovu.
  2.sezonā pagaidām neesmu nevienu raidījumu svētdien skatījies no sākuma līdz galam. Vienreiz sanāca atkārtojumu noskatīties jo dienā visu laiku atrados istabā kurā atrodas televizors.1. sezonā katrs svētdienas vakars bija pie televizora X-faktorā.
  • Yeah right,

   Yeah right,

   Otrā sezona konkursantu līmeņa ziņā ir galvas tiesu pārāka par pirmo, tā kā nezinu ko Tu tur skatījies pirmajā...
   • andis

    andis

    Varētu piekrist, bet pirmajā sezonā tomēr notika jaunu dalībnieku meklēšana un tie nebija jau "ar bagāžu aiz muguras, jeb jau pazīstami mūziķi". Šajā sezonā ir dalībnieki kuri jau ir zināmi uz skatuves.
    Tomēr šis ir konkurss, kurā meklē jaunus māksliniekus, nevis koncerts - šovs 9. nedēļu garumā.
  • Loly

   Loly

   Andi, pirmajā sezonā visi dalībnieki nāca ar bēdu stāstiem, kas arī kaitināja. Šoreiz kāda starpība, ka ir kaut kāda pieredze, tik un tā kāds ir labāks vai sliktāks. Visu nosaka dziesmas izvēle un vēlme augt profesionāli.
   • andis

    andis

    Lai nomaina X-faktora nolikumu un viss ir ok. Jo nesaprotu kā var nedēļas laikā sagatavot priekšnesumu, kurā parāda vēlmi augt profesionāli un vienlaicīgi gatavoties nedēļas nogalē pasniegt koncertu kādā pasākumā (ne svētdienas vakarā Rīgas kinostudijā). Tā jau ir bijis. Un X-faktora nolikumā tiek rakstīts par jaunu mākslinieku meklēšanu.
    Es piekrītu, Tev Loly, ka visiem ir vēlme augt, bet vispirms vajag (iestādīt :)). Patīkamāk ir klausīties dziesmu kuras mākslinieks jau to spēj pasniegt kvalitatīvāk, bet šis ir konkurss, kurā meklē jaunus māksliniekus, kuri pēc kāda laika sevi pasniegs koncertos un citos pasākumos, piedalīsies muzikālos projektos.
    Tu izsakies: visu nosaka dziesmas izvēle un vēlme augt profesionāli. Piekrītu. Bet nolikumā ir rakstīts par jaunu mākslinieku meklēšanu, kuriem ir vēlme iedrošināt atrast sevi šo vēlmi augt un palīdzēt to arī darīt.
    Tas ir jauno mākslinieku konkurss, nevis pieredzējušu dziedātāju koncerts.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!