“Tas, ka Aija veica izvēli par labu Kattie, nāca kā šoks, bet ne kā pārsteigums.” Laima Dimanta par izbalsošanu no “X Faktora”

10 komentāri
“Tas, ka Aija veica izvēli par labu Kattie, nāca kā šoks, bet ne kā pārsteigums.” Laima Dimanta par izbalsošanu no “X Faktora”
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

”X Faktora” trešā tiešraide izcēlās ar ļoti daudz emocijām, kā nekā šovu pameta uzreiz divas dalībnieces. Dziedātāja Laima Dimanta ir lepna par savu uzstāšanos un Aijas Auškāpas izvēli sauc par šoku, bet ne par pārsteigumu.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Laima stāsta, ka nonākšana pēdējo trijniekā nav viegla. Šovs ir šovs, un arī ar šādu rezultātu ir jārēķinās un jābūt tam gatavai.

Viņa cerējusi konkursā būt daudz ilgāk un vēlējusies dalīties ar vēl daudz dažādām šķautnēm un emocijām.

”Tas, ka Aija veica izvēli par labu Kattie, nāca kā šoks, bet ne kā pārsteigums. Liels pārsteigums bija, tas, ka Anna nonāca balsojuma apakšā un viņai nebija iespēja atkārtoti uzstāties un cīnīties par palikšanu,” tā Laima.

Tieši ar Kattie un Annu Laima šova laikā paspēja sadraudzēties un sūta meitenēm mīlestību, veiksmi un sirdsprieku.

Savu priekšnesumu dziedātāja vērtē pozitīvi un veiksmīgi. Vēlāk mājās noklausoties savu sniegumu, viņa jūtas gandarīta un mierīga.

”Piedaloties raidījumā, katra diena ir kā forša mācību stunda – tu mācies strādāt ar balsi, ar ausu monitoriem, plašo skatuvi, sastrādāties ar cilvēkiem un kamerām. Redzu, ka esmu ieguvusi daudz, un par to ļoti pateicos producentu komandai, kā arī mūziķiem, dejotājiem, un, protams – skatītājiem!” smaida Laima.

Šova dalībniece saka lielu paldies katram, kurš par viņu balsoja, jo, neskatoties uz to, ka vakar saņēmusi divus skarbus NĒ, viņa ir saņēmusi arī tūkstošiem lielus, mīlestības un cerību pilnus JĀ, no cilvēkiem, kuri pazīst un nepazīst viņu.

”Es turpinu radīt savu mūziku, iedvesmot un darboties Latvijas mūzikas skolotāju asociācijas valdē,” nobeidz Laima.

Vēlies vērot klātienē šova “X Faktors” koncertu? Biļetes iegādājies ŠEIT!

10 komentāri