Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

3 komentāri

Dziedošo talantu šova “X Faktors” pirmajā kārtā šķita, ka latgalietei Margaritai Kolosovai visi ceļi ir vaļā, taču Krēslu izaicinājums kundzi nedaudz atsēdināja. Viņa uzreiz pēc izstāšanās portālam Skaties.lv dalījās savās sajūtas par notikušo.

“Tas jau bija skaidrs, ka es nekāda dziedātāja neesmu. Ar mēli paklustēt – jā, to es varu! Es ļoti cenšos, un paskaties, cik es tālu tiku!” par sniegumu “X Faktorā” stāsta piecu bērnu mamma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“TOP 16? Es par TOP 20 domāju, bet izrādās, ka esmu vēl augstāk. Redzi, tātad viss bija kārtībā!” galvu nenokar viņa, kura uzskata, ka arī viņas izvēlētais uzstāšanās veids – dziedāšana a capella manierē – ir bijis pareizais. “Jums šķiet, ka mana balss mainītos? Nekas jau nemainītos. Uzskatu, ka smuka kleita un matu perēklis uz galvas nepadara nevienu par labāku dziedātāju. Aizgāju, nodziedāju – patika vai nepatika, tas jau citu ziņā. Ardievu mans draugs, viss bija cool!” tā Margarita.

Pēc uzstāšanās kategorijas 25+ mentors Intars Busulis izteicās, ka sievietei varbūt vajadzētu pamēģināt kāzas vadīt, uz ko dāma atreaģēja ar humoru. “Tur jau varēja redzēt, ka viņš ar tādu skumīgu aci teica man “nē”. Paskatieties, cik labi pārējie dzied! Ko tad es tur!?” smejot portālam Skaties.lv par savām izredzēm “X Faktorā” saka 39 gadus vecā latgaliete.

Pirmajā atlases kārtā viņai no pieciem bērniem līdzi bija viens, bet šoreiz neviens. “Šurp grāmatas, uz skolu, būšu teicamnieks! Visi skolā, jāmācās! Un, ja paņemšu vienu, būs cīņa, kāpēc viņš tiek un mēs ne. Tāpēc arī visi mājās palika.”

Kas ar Margaritas karjeru notiks tālāk? Kur viņa plāno piedalīties un dziedāt pēc šova? Lasi te!

TOP komentāri

  • Sarmite Trautmane
  • ..
    +8 +8 0

    ..

    cik pozitīvi cilvēks uztver visu notiekošo, prieks uz viņu skatīties, tā teikt- kā ir, tā ir. A šitā smieklīgā Inese Pole ar visu savu pseidonīmu izgāzās kā veca sapuvusi sēta visas Latvijas priekšā.
  • Anita Bartusa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!