47 komentāri

24 gadus vecais Arvis Kantiševs savu uzmanību pievērsa jau priekšatlasēs maijā, kad savu talantu ieradās rādīt Rīgā. Šovakar viņam, pēc žūrijas domām, nesekmējās tik labi…

Viņam noteikti bija viens no interesantākajiem priekšnesumiem šovakar, jo līdzi bija paņemta arī sava tehnika. Visas skaņas, veidojot ar savu balsi, Arvis izpildīja “Daddy Cool”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Žūrijas dalībniekiem – Aijai Auškāpai un Reinim Sējānam – kādā brīdī pat sākās smieklu lēkme. Arvis, kā viņš pats pēc uzstāšanās izteicās, palika nesaprasts, saņemot trīs ‘nē’.

Video

TOP komentāri

 • Marite
  +42 +37 -5

  Marite

  Žūrija,manā skatījumā, uzvedas bērnišķīgi,jo uzskatu,ka klaji ņirgāties nav pieņemami jo īpaši visas Lv priekšā. Saprotams,ka ne visi esam talantīgi,bet griezt muguru un smieties jau nu gan nevajadzētu.Prieks,ka Lv ir tik daudz cilvēku kas mēğina un kautko dara.
 • Dinārs Gulbis
  +31 +28 -3

  Dinārs Gulbis

  Ierēkt par apzināti uzaicinātu vāju dziedātāju, var tikai garā mīkstie.
 • skatītājs
  +27 +25 -2

  skatītājs

  Piekrītu. Tik klaja ņirgāšanās bija nepatīkami skatīties!!! Žūrija uzvedās nepiedodami! Liekas, ka Reinim un Aijai ir par daudz "sakāpis galvā"!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!