12 komentāri

Ar izjustu performanci ”X Faktora” Valmieras atlasē žūriju pārsteidza Agnese Jansone. Jaunā sieviete dziedāt sākusi tikai nesen, un pie šīs nodarbes viņu novedušas pašas dzīves drāmas. Mūzikā viņa atradusi veidu, kā dziedēt dvēseli, kas salauzta pēc tuvāko radinieku zaudēšanas.

”Pēdējos dzīves gadus esmu pavadījusi dziļā bedrē. Viens pēc otra nomira mani mīļie. Ar vēzi smagu cīņu zaudēja tēvs, nomira mans brālis un galu galā arī salūza un aizgāja mamma. Kura māte gan var pārdzīvot, ka bērns aiziet pirms viņas,” sarunā ar Skaties.lv ģimenes skumjo likteni atklāj Agnese.

Mamma aizgājusi pagājušā gada rudenī. Agnese izlēmusi izlikt sakrājušās emocijas, izmēģinot darīt ko tādu, ko iepriekš dzīvē nekad nav darījusi – dziedāt.

Agnese

Agnese
jaunā dziedātāja

”Tas bija dvēseles kliedziens. Pēdējos gados, cenšoties vilkt mammu ārā no depresijas, pati savas radošās darbības biju nolikusi kaut kur malā. Bet kaut kur jau tam ir jāpaliek.”

Agneses kaislība allaž bijusi rakstīšana, bet mūzika bijis nekad nerealizēts sapnis. Ieraugot ”Facebook” reklāmu, ka ir iespēja doties uz meistarklasi pie skolotājas no Maskavas, viņa izlēmusi sekot sirdsbalsij.

”Aizgāju uz to nodarbību un sapratu, ka vairs nevarēšu bez dziedāšanas. Mana dzīve ieguva krāsas un garšu,” mūzikā atdzimusi Agnese.

Un ja jau dara, tad ar visu sirdi! Drosmes un apņēmības pilna viņa maija sākumā ieradusies uz atlasi šovam ”X Faktors”.

Mūzika ārstē! Uz atlasi Valmierā bija ieradies arī zēns no psihiatriskās slimnīcas! Viņa stāstu lasi TE!

”Es gribu dalīties ar cilvēkiem ar savu iedvesmu, mudināt nepalikt bedrē tos, kas nonākuši dzīves grūtībās. Caur dziesmu cilvēkam ir atvērta sirds, tas ir labākais veids, kā pateikt citiem to, ko vēlies izstāstīt.

Dzīvē esmu daudz pieredzējusi, un domāju, ka mana pieredze var iedvesmot citus nepadoties, rāpties ārā no grūtībām,” tā atlases dalībniece.

Agnesei jau ir uzmetumi savām dziesmām, viņa ir ceļa sākumā. Pati uz savu sniegumu Agnese skatās kritiski – vēl esot daudz jāmācās.

”Atlasē galīgi nenodziedāju tā, kā gribējās, tā, kā dziedu. Man likās, ka nodziedāju tik šķībi, jo man nebija pieredzes, dziedot mikrofonā,” sevi kritiski vērtē Agnese, uzsverot, ka neatkarīgi no tā, vai tiks paņemta šovā, savu ceļu mūzikā noteikti turpinās.

”Iešu uz priekšu, mans ceļš ir tikai sācies,” apņēmības pilna ir jaunā dziedātāja.

TOP komentāri

 • Ingrīda Būcena
  +5 +4 -1

  Komentārs no Facebook

  Pĕc šitāda a capella,kāděļ tad viņu laida tālāk?Lai skatītājiem būtu ko pasmieties?Nav smuki.
 • Mamma
  +3 +3 0

  Mamma

  Šausmas! Vai viņa pati nedzird,ka dzied galīgi šķībi? Labām būtu dejojusi,nevis sevi apkaunojusi Latvijas priekšā
 • Līva

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!