Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

3 komentāri

Viens no “X Faktora” ceturtās sērijas skaļākajiem priekšnesumiem noteikti bija rēzeknieša un topošā uzņēmēja Mārtiņa Stroda uzstāšanās. Pēc priekšnesuma aicinājām viņu uz nelielu sarunu.

“Tas patiesībā ir labs kompliments!” smejot nosaka Mārtiņš, jo viņš pavisam noteikti ir pirmais pašmāju un, iespējams, visa “X Faktora” vēsturē, kurš nākamajā kārtā iekļūst, uzstājoties ar atskaņojušos ģitāru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Topošais uzņēmējs pēc priekšnesuma bijis ļoti saviļņots, jo aiz muguras tomēr bija gara diena. “Pārdzīvojumi un jauni iespaidi viens pēc otra – bija gan intervijas, gan pašam jāizmēģina uzstāšanās, līdz ar to stress tikai kāpa un kāpa,” par vienu dienu dziedošo talantu šovā portālam Skaties.lv stāsta viņš.

NOSKATIES VĒLREIZ MĀRTIŅA PRIEKŠNESUMU

Pirms kāpšanas uz skatuves gan stresa līmenis nokrities, kas ļāvis Mārtiņam uz skatuves justies ļoti brīvi. “Un tas viss, neskatoties uz to, ka ģitāra atskaņojusies, ko sapratu pirmajā akordā.

Tad es domāju – vai nu apstāties un skaņot, vai turpināt. Beigās turpināju, spēlēju klusāk, centos izlaist vienu stīgu un nespēlēju ar mediatoru,” savas uzstāšanās aizkulises apraksta puisis, kurš “X Faktora” ceturtajā raidījumā saņēma visu trīs “jā” no žūrijas.

“Jau jau šāds vērtējums, tad beigu beigās viss ir super! Jo konkursos pats bailīgākais ir tas, ka tevi vērtē žūrija, pārējie konkursanti parasti ir skoloti, profesionāli cilvēki. Es pats neesmu skolots. Es to daru tīri tā pēc sajūtām, tāpēc man bija ļoti interesanti dzirdēt pozitīvus komentārus no žūrijas,” tā Mārtiņš

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!