”Tā ir atbildība – dziedāt ar tāda mēroga grupu!” Diāna Paško par gaidāmo uzstāšanos ar ”Prāta vētru”

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

4 komentāri
”Tā ir atbildība – dziedāt ar tāda mēroga grupu!” Diāna Paško par gaidāmo uzstāšanos ar ”Prāta vētru”
PUBLICITĀTES FOTO

”X Faktora” finālā unikālās balss īpašniece Diāna Paško uzstāsies kopā ar grupu ”Prāta vētra”. Diāna jau no bērnības apbrīno grupu un sapņoja ar mūziķiem iepazīties. Nu piepildījies viņas sapnis!

Sarunā ar portālu Skaties.lv Diāna stāsta, ka viņu pārpilda pozitīvas emocijas, jo izdosies piepildīt vienu no bērnības sapņiem. Izvēli par labu ”Prāta vētrai” viņa veikusi, jo dievina grupu, ne tāpēc, ka Aija Auškāpa ir viņas mentors.

Diāna Paško neslēpj, ka ir introverta – skatuve ir iespēja pārvarēt noslēgtību

”Kad Aija jautāja – ar ko vēlētos kopā uzstāties finālā, man bija kauns teikt, ka ar ”Prāta vētru”, jo domāju, ka viņa padomās, ka gribu izpatikt viņai. Zināju, ka mana izvēle ir ļoti pašpārliecināta, varbūt pat nekaunīga, bet mana vēlme piepildījās,” priecājas Diāna.

Dziedātāja uzskata, ka ”Prāta vētra” ir viena no tām grupām, kura ir daudz sasniegusi un ar savu talantu pierāda, ka mums ir izcili izpildītāji, mūziķi, talantīgi cilvēki.

Šova dalībniece sapņojusi, ka kādreiz ko sasniegs savā muzikālajā karjerā un viņai būs vismaz iespēja iepazīties ar grupu, nemaz nerunājot par dziedāšanu kopā.

Neparastās balss īpašniece apmeklējusi ”Prāta vētras” koncertu Liepājā un grupas uzstāšanos sauc par vienu no saviem mīļākajiem koncertiem. Viņa jutusies kā pasaules mēroga zvaigžņu koncertā un tieši par šāda līmeņa māksliniekiem uzskata muzikālo apvienību.

Diāna jau no bērnības dzīvo Rīgas centrā un nereti redz Renāru Kauperu kafejnīcas, stāvot rindā pēc kafijas.

”Vēl nesen sēdējām ar draudzeni kafejnīcā un redzējām Renāru, vēl viņai teicu – iedomājies, kādreiz būs diena, kad dziedāšu ar viņu, pati vēl par to pasmējos, apzinoties, kur esmu es un kur viņš,” tā Diāna.

Dziedātāja priecājas, ka viņas un grupas ceļi krustojās ”X Faktorā”, to viņa sauc par lielu ieguvumu un balvu.

”Tā ir liela atbildība – dziedāt ar tāda mēroga slavenību, nemaz nerunājot par latviešu valodu! Joprojām cenšos iemācīties pareizi izdziedāt vārdus. Mēģinājumos grupa man palīdz, cenšas izstāstīt, kā dziedāt pareizi kādu vārdu, ja nepareizi izdziedu,” mēģinājumu procesu apraksta Diāna.

”Prāta vētras” dalībniekus Diāna raksturo kā cilvēcīgus, vienkāršus, bez zvaigžņu slimības. Jaunās dziedātājas pirmais iespaids sakrita ar to, kāds viņai par mūziķiem bija izveidojies vēl pirms tikšanās.

”Būtiski ir ”kaifot” par dziesmu no pirmajiem akordiem, ar mūsu izvēlēto dziesmu man tā ir. Man ļoti patīk, beidzot arī man būs iespēja dziedāt latviešu valodā, sen jau to vēlējos! Esmu perfekcioniste un pagaidām par visu esmu priecīga,” smejoties stāsta Diāna.

Runājot par šova finālu, Diāna paziņo, ka ir tik tuvu savu sapņu piepildījumam, skatītāju dāvātai apziņai, ka viņas vieta ir uz skatuves.

Stāvēšanu uz izbalsošanas līnijas Diāna Paško sauc par vienu no emocionālākajiem dzīves mirkļiem

”Līdz šim biju gleznotājs bez krāsām un molberta, ceru tagad šīs lietas varēšu dabūt, lai īstenotu savas muzikālās fantāzijas. Mūziku rakstu jau no septiņu gadu vecuma, bet līdz šim nav bijušas daudz iespējas iepazīstināt cilvēkus ar savu daiļradi, ceru tas mainīsies. Vēlos dalīties ar savām domām, uzskatiem, kas ietērpti mūzikā,” tā Diāna.

Neskatoties uz šova rezultātu, Diāna nedomā mest plinti krūmos un domā strādāt pie sava orģinālmateriāla, bet uzvara palīdzētu visu paveikt ātrāk.

”Fināls jau ir viena no balvām, man ir gods būt labāko trijniekā. Neuzskatu, ka es, Klāvs un Elīna sacentīsimies, mēs esam tik dažādi mākslinieki, mums nav nekas kopīgs, tad par kādu sacensību var būt runa? Skatītāji izlems mūsu likteņus, vadoties no savas gaumes, tam, kuram muzikāli dod priekšroku. Protams, ka vēlos uzvarēt, gluži kā ikviens no mums,” nobeidz Diāna.

4 komentāri