Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

38 komentāri

42 gadus vecā Inese Pole uz “X Faktora” skatuves kāpa ar lielu pašpārliecinātību, taču gala iznākums nebija tāds, uz kādu viņa cerēja.

Ikdienā Inese pasniedz dziedāšanas nodarbības, bet par saviem lielākajiem trumpjiem uzskata balss diapazonu, skaļumu un “pārejas starp reģistriem”, kā viņa pati izteicās savā vizītkartē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien viņa bija sagatavojusi Semas Braunas dziesmu “Stop!”, kuru šova žūrija apturēja, vēl pirms tā bija izskanējusi. Ineses sapnis ir dziedāt slavenus pasaules hitus kopā ar bigbenda orķestri, taču “X Faktora” soģi bija skarbi savos izteikumos. “Jūsu sapnis tik tiešām ir utopisks, jo ar šādu priekšnesumu tas nav iespējams,” viņai pēc uzstāšanās teica Reinis Sējāns.

Pēc trim saņemtajiem “nē” viņa bija pamatīgi sašutusi par vērtējumu, ko nekautrējās izrādīt arī kameru priekšā. “Neadekvāta žūrija! Ko viņi gaidīja – ka es izģērbšos!?” sašutusi pauda Inese.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!