Šova “X Faktors” pēdējais atlases raidījums ir klāt. Noskaties un izsaki viedokli šeit!

Šova “X Faktors” pēdējais atlases raidījums ir klāt. Noskaties un izsaki viedokli šeit!

Svētdienas, 24. septembra, vakarā TV3 skatītājus priecēja jauno talantu šova “X Faktors” ceturtais raidījums jeb pēdējā atlase. “Bija prieks, laime, patīkamas emocijas un skumjas,” raidījuma noslēgumā secināja žūrijas pārstāvji.

“X Faktora” ceturtajā raidījumā pārsteidzošāko priekšnesumu vidū bija bez pavadījuma dziedošā rēzekniete Margarita, japāņu valodu un metālmūziku mīlošais Vladislavs un šovā ”Latvijas Zelta talanti” iepazītā Jana ar pasaulslavenā hita ”You Raise Me Up” atskaņojumu.

Atjaunot

Čats

    Pievienot komentāru

    Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

    ”X Faktors” ir mūzikas šovs, kura mērķis ir atrast jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai.

    Pasaules pieredze rāda, ka ”X Faktora” dalībnieki pēc šova gūs labus panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs un kļūst par pārdotākajiem ierakstiem. Beidzot šis pasaulē tik populārais šovs arī Latvijā! Šova žūrijā mūziķi Intars Busulis, un Reinis Sējāns, kā arī mūzikas producente Aija Auškāpa.