Svētdienas, 24. septembra, vakarā TV3 skatītājus priecēja jauno talantu šova “X Faktors” ceturtais raidījums jeb pēdējā atlase. “Bija prieks, laime, patīkamas emocijas un skumjas,” raidījuma noslēgumā secināja žūrijas pārstāvji.

“X Faktora” ceturtajā raidījumā pārsteidzošāko priekšnesumu vidū bija bez pavadījuma dziedošā rēzekniete Margarita, japāņu valodu un metālmūziku mīlošais Vladislavs un šovā ”Latvijas Zelta talanti” iepazītā Jana ar pasaulslavenā hita ”You Raise Me Up” atskaņojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Atjaunot

Čats

  Pievienot komentāru

  Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

  ”X Faktors” ir mūzikas šovs, kura mērķis ir atrast jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai.

  Pasaules pieredze rāda, ka ”X Faktora” dalībnieki pēc šova gūs labus panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs un kļūst par pārdotākajiem ierakstiem. Beidzot šis pasaulē tik populārais šovs arī Latvijā! Šova žūrijā mūziķi Intars Busulis, un Reinis Sējāns, kā arī mūzikas producente Aija Auškāpa.

  Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

  Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

  Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

  Lasi vēl