”Šovā saņemtie divi NĒ nemaina vēlmi dziedāt!” Annija Anna Timma neveiksmi pārdzīvojusi vieglāk, nekā zvanu vecākiem

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

0 Komentāru
”Šovā saņemtie divi NĒ nemaina vēlmi dziedāt!” Annija Anna Timma neveiksmi pārdzīvojusi vieglāk, nekā zvanu vecākiem
ULDIS STEPANOVS

16 gadus vecā Annija Anna Timma ”X Faktorā” nodemonstrēja vēlmi cīnīties par cilvēktiesībām, parādot, ka apkārt notiekošais viņai nav vienaldzīgs. Annija vēlas savu nākotni saistīt ar kultūras dzīvi vai medicīnu – galējais lēmums vēl nav pieņemts. Mentoru divi NĒ neatturēs jaunieti no vēlmes dziedāt, neveiksmes tam ir dotas, lai atkal celtos un darītu!

Sarunā ar portālu Skaties.lv savu uzstāšanos Annija Anna raksturo kā labu, lielākā problēma bija kustības, kuru ietekmē viņa nav varējusi nokontrolēt elpu.

Par godīgumu un cieņu pasaulē! Annija Anna Timma izdzied un izdejo cīņu par cilvēktiesībām

Foto: ULDIS STEPANOVS

Šova pretendente nepiekrīt Marata komentāram, kurā mentors izteicās, ka Annijas Annas priekšnesums nav bijis emocionāls.

Par neizdošanos Annija Anna aizdomājas, ka, iespējams, pie vainas bijušas pārāk daudz emocijas, kas radās no citu dalībnieku atbalstīšanas, jo pat uzstājoties, viņa vēl nav varējusi aptvert, ka ir uz skatuves.

Jauniete atzina, ka vissāpīgākais neveiksmē bija nevis pati neveiksme, bet zvanīšana vecākiem, lai to pateiktu. Viņa jutusi, ka mamma vēlas raudāt un tas skumdina Anniju Annu. Neskatoties uz visu, viņa zina, ka vecāki ar viņu lepojas.

”Ilgi domāju – uzstāties kurpēs vai ar basām kājām, tā kā dziesma ir afrikāņu stilā, sapratu, ka kustībās būs ērtāk, ja būšu basām kājām, tas arī piesaistītu vajadzīgo enerģiju,” skaidro Anna Annija.

Foto: ULDIS STEPANOVS

Mīksto mantiņu mērkaķīti šova pretendente ņēmusi līdzi, jo pašai arī bija vajadzīgs atbalsts. Tā kā neviens nav varējis ierasties uz atlasi kopā ar viņu, tad rotaļlieta bija kā atbalsts, sajūta, ka ir kāds līdzi, ka tur viņas roku, kaut patiesība viņa bijusi tā, kas turējusi.

Annija Anna mācās 11 klasē, un pēc vidusskolas beigšanas apsver iespēju darboties kultūras jomā vai medicīnā.

”Mani piesaista sajūta, ka varu palīdzēt cilvēkiem, vēlos gandarījumu, ka esmu palīdzējusi. Palīdzēt var ar medicīnu un arī ar mūziku, dziesmas, mūzika arī dziedē. Vēl neesmu izdarījusi izvēli,” skaidro Annija Anna.

No medicīnas studijām jaunieti var atturēt pārmērīgā emocionalitāte, nespēja savaldīt emocijas – tas neder profesijā, kur bieži cilvēkiem jāpaziņo par nespēju palīdzēt, ārsta asaras šādos brīžos ir liekas.

Foto: ULDIS STEPANOVS

Emocijas lieliski der mūzikā, tās uzrunā apkārtējos un piesaista uzmanību.

Jaunā dziedātāja pati arī rada dziesmas, kas saistītas ar viņas dzīvi, emocijām un apkārtējiem cilvēkiem. Vairāk rakstīts tiek par situācijām, kas ļauj citiem vilkt paralēles ar sevi un izjust viņas dziedāto. Pagaidām gan Annija Anna nav saņēmusi drosmi publicēt savu veikumu.

Brīvajā laikā jauniete apmeklē sporta zāli, darbojas Mārupes jauniešu domē, skolas padomē un šajā mācību gadā ir izlēmusi kandidēs skolas padomē uz prezidenta amatu.

”Nevaru nosēdēt mierā, man visu laiku ir jādarbojas, turklāt cilvēki novērtē tos, kuri kaut ko dara. Neesmu no tiem, kuri sola, sola un nepilda. Ja padomes vēlēšanās izteikšu solījumus, tad tos arī pildīšu. Arī ja neuzvarēšu, tas neatturēs mani no darbošanās, vēlmes skolas vidi padarīt labāku. Tāpat kā šovā saņemtie divi NĒ neizmana manu vēlmi dziedāt, es tāpat dziedāšanu,” tā Annija Anna.

Šova pretendente domā par savu nākotni un domā, ka nemitīgā aizņemtība, darbošanās palīdz izvairīties no negatīvām jauniešu kompānijām, kuras slikti var viņu ietekmēt.

”Es neesmu svētā. Kurš gan mūsdienās neiet uz tusiņiem? Bet tusiņi ir dažādi. Mēs dejojam, pļāpājam, varam vienkārši sēdēt līdzās, dzert tēju un justies lieliski. Galvenais ir laba enerģija, kura spēj iedvesmot. Mums nav vajadzīgs alkohols vai narkotikas, lai justos labi,” smaida Annija Anna.

0 Komentāru

X Faktors

Aija Auškāpa ir nokomplektējusi savu “X Faktora” komandu! “Neprāts”, “We” un “Audiokvartāls” dalās pirmajās sajūtās

Reinis Sējāns ir nokomplektējis savu “X Faktora” komandu! Viktors, Toms un Eduards atklāj, ko sagaida no mentora

“Interesants tipiņš, nesaprotu, kas darās tavā galvā.” Noslēpumainais Viktors Buntovskis saņem krēslu

Eduards Rediko izpilda dziesmu, pie kuras Intars Busulis kopā ar mīļoto ieņēmis pirmo dēlu

”Var redzēt, ka gribat darīt, ka jūs tas interesē!” Aija Auškāpa pozitīvi novērtē enerģisko “Neprāta” uzstāšanos

"Galvenais, lai pamanāmi!" “We” uz skatuves izpilda jestru dziesmu, radot mazu ballīti

Nepalaid garām! “Audiokvartāls” satricinās “X Faktora” skatuvi ar jestru hitu

“Foršs materiāls, ar ko darboties.” Reini Sējānu sajūsmina Armanda Rutkovska muzikalitāte

Kantrimūzikas manierē Kārlis Sīmanis izpilda Dona hitu “Pašā ielas galā”

“Zombie” jaunās skaņās! “Lioness” nebēdā, ka nav mentores gaumē, bet cer, ka kāds cits viņas novērtēs

Dziesmā izskan vairāki finansiāli padomi! Leonards Leimanis uz “krēslu izaicinājumu” ierodas ar golfa nūju

Vīra un sievas duetā “Riverfall” Aija Auškāpa nesajūt spēku, jaudu un kaisli