96 komentāri

Vairāku valstu čempione modernajās akrobātiskajās dejās, un tagad viņa to mēģināja apvienot ar dziedāšanu – tāds ir 17 gadīgās Anastasijas Čurnasovas stāsts “X Faktorā”. Spriežot pēc žūrijas izteikumiem, varbūt nevajadzēja to savienot…

Anastasijai bija sagatavots horeogrāfisks priekšnesums, bet izpildīja viņa Eimijas Vainhausas dziesmu “Back to Black”, par ko viens no žūrijas dalībniekiem Reinis Sējāns bija ļoti skarbs savus izteikumos: “Dziedi tu vienkārši briesmīgi!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

MUMS IR ANASTASIJAS KOMENTĀRS – VIŅA KAUNINA ŽŪRIJU! LASI TE!

TOP komentāri

 • Aija

  Aija

  Manuprāt lai vai cik slikts nebutu priekšnesums. Ļoti neprofesionāli bija žūrijas smiešanās. Jāmēģina būt profesionāliem nevis paņirgāties kā maziem skolniekiem.
 • Sindija Jegorova
  +48 +43 -5

  Sindija Jegorova

  Saimonu vajadzētu žūrijā, nevienam "jā" nepateiktu 😂😂😂😂😂😂😂
 • Olita Vaškeviča

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl