Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

2 komentāri

Jau pirmajā atlases kārtā Līga pierādīja, ka savā 25+ kategorijā ir viena no vērā ņemamākajām konkurentēm. Arī šis priekšnesums bija pārliecinošs, kas aizkustināja kā Rīgas kinostudiju, tā žūriju.

“Tie cilvēki, kas ir Tev apkārt, var būt laimīgi,” uzreiz pēc priekšnesuma Līgai teica viena no žūrijas dalībniecēm, grupas “Prāta vētra” ierakstu kompānijas vadītāja Aija Auškāpa. 28 gadus vecā veterinārārste izpildīja slaveno latviešu dziesmu “Kā senā dziesmā”, un izdarīja to pārliecinoši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau 15. oktobrī sāksies īsta muzikālā cīņa un visi ”X Faktora” atbalstītāji – fani, draugi, ģimenes un citi – ik svētdienas vakaru aicināti klātienē Rīgas Kinostudijā just līdzi pretendentiem. Biļetes var iegādāties te.

TOP komentāri

  • Madara Spruksta
  • Talantīga
    0 0 0

    Talantīga

    Ļoti patīkama balss, bet nu savos jaunajos gados tomēr būtu jāpiedomā pie sava vizuālā tēla!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl