5 komentāri

Piecdesmit septiņus gadus jaunā Elita Strazdiņa darbojas kā šlāgermūzikas izpildītāja un uzstājas ballēs, dažādās Šlāgermūzikas aptaujās, koncertos. Dziedātāja ar savu muzikālo darbību iepazīstina arī ”X Faktoru”.

Pēc Elitas uzstāšanās Intars neslēpj, ka skaņdarbs bijis jauks, cilvēki prot rakstīt dziesmas.

”Ja vīrietis nav labāks par bijušo, tad nevajag iesaistīties attiecībās.” ”X Faktorā” uzmirdz šlāgermūzikas izpildītāja Elita

Mūzikas eksperts priecājas, ka šlāgermūzikas izpildītāja atnākusi uz šovu, tas bijis vajadzīgs, kā nekā šlāgermūzika ir nepieciešama Latvijā.

Reinis savu lēmumu pieņems pamatojoties uz subjektīvismu, faktu, ka nezina, ko ar Elitu darīt tālāk. Neskatoties uz visu, viņš izbaudījis priekšnesumu.

Aija priecājas, ka ”X Faktorā” ir nolikums, kurā nav noteikts vecuma ierobežojuma apakšējais slieksnis. Mūzikas eksperte priecājas, ka Elita izmantojusi iespēju.

Marats uzsvēra, ka uzstāšanās bijusi ļoti laba, bet šlāgermūzika nav īstais šova formāts!

To izdzirdot, Elitu steidzās aizstāvēt Intars Busulis, sakot, ka nekur nav teikts, ka ”X Faktorā” nevar strādāt zaļumbaļļu stilā, nolikums neparedz darbu kādā konkrētā mūzikas stilā.

Zāles ovācijas un Intara komentāri pārliecināja Maratu par labu Elitai.

Elita no Intara, Marata un Aijas saņēma – JĀ, bet no Reiņa – NĒ.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!