11 komentāri

Starp simtiem dalībnieku uz iekļūšanu šovā ”X Faktors” tēmē Artūrs Zvirbulis. 30 gadus vecais jēkabpilietis nav pirmo dienu mūzikā, jo pirms vairākiem gadiem karjeru kaldinājis pazīstamajā šlāgergrupā ”Liepavots”. Kā Skaties.lv stāstīja Artūrs, no kolektīva gan viņš atskaitīts. It kā neprotot dziedāt.

Artūra stāstu par ceļu mūzikā un šķiršanos no ”Liepavots” lasi šeit!

Lai viestu skaidrību jautājumā par patiesajiem viņa izslēgšanas iemesliem, portāls Skaties.lv sazinājās ar grupu ”Liepavots”. Tās dalībnieks Sergejs Gurtiņš atzīst, ka šķiršanās ir kolektīva iekšējā lieta, ko vazāt pa presi negribas. Bet bijušajam cīņu biedram novēl veiksmi mūziķa karjerā un šovā ”X Faktors”.

Šlāgergrupa ”Liepavots”, kas īpašu popularitāti piedzīvojusi pēdējos gados, pērn nosvinēja 15 gadu jubileju, bet pirmie aizmetņi bijuši jau 1990. gados, kad satikās tās kodols Māris Tālbergs un Sergejs Gurtiņš.

Kā Skaties.lv stāsta Sergejs, viņš iepriekš darbojies dažādos projektos, tostarp deju mūzikas lauciņā, līdz pilnasinīgi, kā pats saka, ”aizgājis šlāgerī”.

”Sajutu, ka ”Liepavotam” ir labs potenciāls,” atzīst Sergejs.

Grupa pamatīgāko atspērienu piedzīvojusi vien pirms dažiem gadiem.

”Līdz 2013. gadam par ”Liepavotu” gandrīz neviens nezināja. Uzrakstīju viņiem labu dziesmu, un atkal sākām sadarboties. Sākām koncertēt, piedalījāmies raidījumos televīzijā,” stāsta mūziķis.

Šova ”X Faktors” potenciālais dalībnieks Artūrs Zvirbulis kolektīvā ienācis laikā, kad Sergejs ”Liepavota” rindās bija paņēmis pauzi.

”No sākuma viņš dziedāja kopā ar vienu meiteni. Pēc tam Māris paņēma Artūru. Pēc kāda gada, ap 2015. gadu, Artūrs grupu pameta,” atceras Sergejs, kurš plašāk šķiršanās iemeslu tirzāt nevēlas.

Sergejs bijušajam kolēģim Artūram mūziķa karjerā un šovā ”X Faktors” novēl visu labāko: ”Man personīgi nav nekādu pretenziju pret Artūru. Cik es varēju, viņu atbalstīju. Lai viņam veicas! Balss viņam, protams, ir. Ir gan jāpastrādā, bet potenciāls tur ir.”

TOP komentāri

 • Arturs Zvirbulis
  +10 +10 0

  Arturs Zvirbulis

  Paldies Grupai Liepavots par ticību un laba vēlējumiem . Prieks dzirdēt ,ka ir potenciāls, rodas velme stradāt tālāk. Lai visiem viss izdodās :)
 • Sabīne
  +9 +9 0

  Sabīne

  Artūr, Tevi šovā! Būsu vīlusies, ja nepaņems. Es arī domāju,ka tevir potenciāls
 • normis
  +4 +4 0

  normis

  par Liepavota atsaucību prieks, bet grūti uztvert nopietni, ja jau vērtē ka, potenciāls ir .., bet grupā nebija derīgs. Sanāk, ka Liepavotam nav derīgi dalībnieki ar potenciālu..? Kādi tad ir palikušie grupā? Neloģiski.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!