Duets “Rozes” kā pirmo dziesmu izpildīja Rihannas ”Diamonds”. Šoreiz māsas izvēlējās nenovērst uzmanību no emocijām un vokāliem, iztiekot bez lieliem šova elementiem.

12 komentāri

12 komentāri

 • Baiba Galniece

  Baiba Galniece

  Liels paldies par emocijām, ko radījāt uz skatuves, katru tiešraidi gaidīju ar nepacietību, jo zināju, ka būs odziņa un sava maģiska pieeja. Jūs esat super talantīgas, žēl, ka nesanāca jums nodziedāt un nodejot hip-hop uz šīs skatuves. Bet ejiet pāri visiem kalniem un tikai uz priekšu 😍
 • Jappp

  Jappp

  Cerams, meitenes izmantos to, ka tagad viņu paziņu lokā ir Reinis Sējāns un Intars Busulis. Visas veiksmīgās kārtis ir abu māsu rokās. Un kuri parasti tiek tālāk mūzikā? Tie, kuri netiek x faktora pusfinālā un finālā. Piemērs, Tautumeitas. Viņas izmantoja iespēju turpmāk sadarboties ar savu mentoru. Gala rezultāts ir lielisks. Māsas Rozes bija x faktora fināla cienīgas. Visus raidījumus lieliski un pārliecinoši sevi parādija, ieskaitot arī pēdējos divus priekšnesumus. Būs garlaicīgāks pusfināls bez viņām. Tas nekas, galvenais, lai nepazūd no lielās skatuves un atrod labu menedžeri. Lai turpina darboties, mācīties. Skatuve viņām piestāv.
 • Vera Bērzina
 • Irma Jansone

  Irma Jansone

  Māsiņas jūs bijāt lieliskas! Patiešām ļoti žēl, ka netikāt tālāk, bet ļoti ceru, ka par jums vēl noteikti dzirdēšu. Neapstājaties, ejiet tālāk, jūs patiešām esat ļoti talantigas un jums abām kopā kolosāli skan! Paldies!
 • Evita
 • Ina mdiānas rūcosā balss ir apnikusi viens un tas pats jābalso ārā

  Ina mdiānas rūcosā balss ir apnikusi viens un tas pats jābalso ārā

  Rozes galīgi garām
 • Ina m
 • Nesaprotu

  Nesaprotu

  Izbeidziet! Meitenēm ir noteikti jāatrodas finālā! Nesaprotu, ko var slavināt Reini, Klāvu un Arti... Klāt nestāv māsām. Arī žūrijas vērtējums nebeidz pārsteigt - tas, kurš patiešām ir labs, par to saka - nav uz simts procentiem, nebija labākais sniegums, utt, savukārt par tāda Reiņa dziedājumu, kur nav nekas, kas aizķer, par to - wow wow.. Nu sāk likties, kas viss ir "stellēts zābaks"... Marats vispār,tāds eksperts.. Viss ir slikti.. Reinim tāpat.., abi nu tādi"izcili" skatuves mākslinieki... Fināla divnieks - Diāna un māsas!
 • Zu

  Zu

  Kāpēc šogad par faktora stilu ir pilnīgs bezstils? Stilisti beigušies? Rozēm gabals no džinsu kombinzons uzkrāts virs kleitas, Artim kūtsmētelis.
 • :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!