Skatītāju simpātiju balsojumā bez izmaiņām. Balvu šova ceturtajā nedēļā izcīna grupa ”Baritoni”

12 komentāri
Skatītāju simpātiju balsojumā bez izmaiņām. Balvu šova ceturtajā nedēļā izcīna grupa ”Baritoni”
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Jau otro sezonu pēc kārtas ”Credit24” atbalsta jaunos talantus un ik nedēļu dāvā vienam muzikālajam censonim 200 eiro, lai mākslinieks varētu izkopt savu talantu. Ceturtajā nedēļā simpātiju balsojumā jau atkal uzvar Intara Busuļa komandas pārstāvji ”Baritoni”! Puišu grupa jau trešo reizi sezonas laikā iegūst skatītāju simpātiju balvu.

Katru nedēļu balvu saņems viens no dalībniekiem, kolektīva uzvaras gadījumā grupa saņem šo pašu naudas summu un rīkojas pēc saviem ieskatiem – sadala līdzekļus vai iegulda grupas kopīgajā attīstībā.

Ceturtās nedēļas simpātiju balvu iegūst šarmantā, vīrišķīgā grupa no Latgales ”Baritoni”, kuri četru nedēļu laikā paspējuši iekarot teju ikvienas dāmas sirdi. Puiši kopumā jau ieguvuši 600 eiro!

Pagājušajā nedēļā gan nav pārspēts neviens balsojuma rekords, bet, tendences balsojumā iezīmējušās tās pašas, kas citās nedēļās – pirmajā vietā “Baritoni”, otrajā Didzis Melderis, bet trešajā Kattie.

”Baritoni” apsteidza savu tuvāko konkurentu Didzi Melderi par 4847 balsīm!

Ir sāksies jauns simpātiju balsojums, kurā jau atkal kāds laimīgais dziedātājs iegūs ”Credit24” dāvātos 200 eiro.

Vai naudas balvu jau atkal iegūs ierastie simpātiju balvas saņēmēji, vai tomēr fani spēs sabalsot par citiem dalībniekiem un balvu izcīnīs kāds cits jaunais censonis?

Par savu “X Faktora” simpātiju balso  ŠEIT!

Savu favorītu atbalstīt var atdodot savu balsi no sociālā tīkla ”Facebook” konta, balsot var reizi stundā!

Palīdzi saviem favorītiem piepildīt muzikālos sapņus! Sniedz atbalstu balsojot!

12 komentāri