Komentāri

Pastāv viedokli: ja tev ir “heiteri”, tātad tu esi uz pareizā ceļa. Savu recepti, kā cīnīties ar nelabvēļiem, sniedz šova ”X Faktors” otrās sezonas skatītāju favorīts Didzis Melderis.

”Neko nevar iesākt. Es no heiteriem sociālajos tīklos vienkārši izvairos. Nelasu komentārus,” TV3 raidījumā ”Slavenību padomu aģentūra” saka šova ”X Faktors” otrās sezonas skatītāju simpātija Didzis Melderis.

Ikvienam, kurš dzīvē saskāries ar nelabvēļiem, Didzis rekomendē, ka atbildēt ar to pašu gan nevajadzētu.

Savukārt skolas gados sevi aizstāvēt gan vajadzētu. Pat ar fizisku spēku. ”Skolas heiteri, kas tevi baksta, vai nu pašam ”jāuzrauj pa dullo”, vai regulāri jāsapūš piparene acīs,” atzīst dziedātājs.

Dziedātāja, etnomūzikas grupas ”Tautumeitas” dalībniece Aurēlija Rancāne ar heiteriem iesaka samierināties.

”Neko nevajag iesākt. Lai viņi ir! Visiem, kam ir kāds viedoklis un kas nesēž mājās tumsā un klusumā, viņi ir. Ja tu ej ārā un kaut ko dari un saki, viņi vienmēr būs. Protams, ir traks tas mirklis, kad tu viņus apzinies, kad tu reāli ieraugi viņus vai viņu darbības,” raidījumā norāda ”tautumeita”.

Jebkurā gadījumā Aurēlija pret nelabvēļiem iesaka izturēties laipni un labsirdīgi: ”Ja arī tevi kāds ienīdīs vai viņam būs iemesls tevi apskaust, bet tu būsi mīļš, jauks, patiess un laipns, vienmēr atradīsies kāds, kas tevi aizstāv.”

”Galvenais – nenoticēt heiteriem,” saka aktieris Romāns Bargais.

Heiteri parasti paši iekšēji jūtas slikti. Īsti dīlot ar viņiem nevajag. Tev tikai jāapzinās, ka viņiem tā jau ir grūti, un no indītes, ko viņi spļauj virsū, vajag vienkārši izvairīties, neņemt galvā,” iesaka aktieris.