3 komentāri

Šīs nedēļas lielais brīdis ir klāt – jau 20.00 sākam ”X Faktora” trešās sezonas otro televīzijas atlasi. Pieslēdzies, baudi un noteikti nekautrējies izteikt savu viedokli par dalībniekiem un žūrijas vērtējumu.

Šovakar ekrānos skatāms šova ”X Faktors” otrais no četriem atlases raidījumiem. Cīņu par 10 000 eiro un līgumu ar ierakstu kompāniju ”SONY” uzsāks talanti gan no Latvijas, gan ārzemēm. To vidū sastapsim jau pazīstamus izpildītājus un jaunus talantus.

Šogad ”X Faktora” reģionālajās atlasēs piedalījās vairāk nekā 900 jaunie talanti no visas Latvijas, no kuriem teju 100 dalībnieki turpinās cīņu TV atlasēs. Četru TV atlašu raidījumu ietvaros tika izvēlēti labākie no labākajiem pretendentiem, kuriem ”krēslu izaicinājumos” būs iespēja cīnīties par vienu no 12 vietām finālā.

”X Faktora” otrā televīzijas atlase jau ŠOVAKAR! Ar ko tiksim pārsteigti?

Šovakar uz skatuves kāps LGBT kopienas pārstāve Nora, kura pārsteigs žūriju ar skaudru dzīvesstāstu, divu bērnu māmiņa Elīna, kura, pateicoties zāles atbalstam, varēs turpināt šovu.

Sirsnīgā Marita veltīs vīram pašas sacerētu romantisku dziesmu, tāpat skatītājus sajūsminās romantiska balāde itāļu valodā, jodelēšana un ”grovls”!

Grūtniecība vidusskolā, cīņa ar nepārliecību un laimes atrašana! ”X Faktora” atlasē spoži startē divu bērnu māmiņa Elīna

”The Gardens” atmodinās zālē sēdošos skatītājus un žūriju ar populāro hitu ”Bang Bang”. Jaunietes dejos, dziedās, repos un dāvās pozitīvismu.

Būs dalībnieki, kuri gan muzikāli, gan apģērba ziņā izcelsies uz citu dalībnieka fona, parādot individualitāti, kas ļoti nepieciešama skatuves māksliniekiem.

Atgriezīsies arī vairāki otrajā sezonā iepazīti mākslinieki – Reinis Liepa, Jeļena Matule un Marks Hiršsons.

Kā Marats reaģēs, izdzirdot, ka kāds no dalībniekiem izpilda viņa radīto dziesmu ”Sekundes”?

Ekskluzīvs ieskats ”X Faktorā”! Šovakar ar smeldzīgu dzīvesstāstu pārsteigs LGBT kopienas pārstāve Nora Blūma

Kā šiem dalībniekiem veiksies? Skaties šovu ”X Faktors” 22. septembra vakarā un noskaidro!

Šosezon žūrijas rindās Aijai Auškāpai, Reinim Sējānam un Intaram Busulim pievienojies mūzikas producents, dziesmu autors un izpildītājs, un grupas ”Musiqq” dalībnieks Marats Ogļezņevs.

https://skaties.lv/izklaide/sovi/x-faktors/iepazisties-x-faktora-savdabiga-vienpate-keitija-treninbikses/

Līdz ar to ierasto trīs kategoriju vietā ”X Faktorā” šosezon būs četras: kā ierasts, vokālās grupas, 25+, savukārt jaunākā vecuma grupa dalīsies divās: meitenes vecumā no 16-25 un puiši vecumā no 16-25.

Vai žūrijas vērtējums sakrīt ar tavējo? Mums un dalībniekiem ir svarīgs tavs viedoklis!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!