Pirmo raidījumu noskatījās teju pusmiljons skatītāju visā Latvijā, un ar nepacietību tiek gaidīta arī nākamā sērija – dziedošo talantu šovs “X Faktors” gatavs meklēt vēl iepriekš nedzirdētus dziedātājus.

Jau pirmajā raidījumā redzējām, ka mūsu valstī ir vēl daudz talantīgu cilvēku, tāpēc laiks turpināt tos meklēt ar pasaules slavenā televīzijas šova “X Faktors” otro raidījumu, kas sāksies jau plkst. 20.20 kanālā TV3, kā arī portālos Skaties.lv un TVPlay.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja kas sakāms par šovu – piekrīti/nepiekrīti žūrijai vai vienkārši vēlies izteikties par redzēto, zem video meklē arī čatu, kurā dalīties savās pārdomās.

Nenokavē mirkli, kad dzims jaunas muzikālās zvaigznes!

Atjaunot

Čats

    Pievienot komentāru

    Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

    ”X Faktors” ir mūzikas šovs, kura mērķis ir atrast jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai.

    Pasaules pieredze rāda, ka ”X Faktora” dalībnieki pēc šova gūs labus panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs un kļūst par pārdotākajiem ierakstiem. Beidzot šis pasaulē tik populārais šovs arī Latvijā! Šova žūrijā mūziķi Intars Busulis, un Reinis Sējāns, kā arī mūzikas producente Aija Auškāpa.