Kāpēc ”Radio Trio” dalībniece Madara apēd veselu čili piparu? Piedāvā Credit 24

2 komentāri

Vai atceries pusaudža gados iecienīto un riskanto spēli ”Patiesība vai risks”? Tās noteikumi bija visnotaļ vienkārši, taču nervus kutinoši – vai nu atbildi uz sev neērtu jautājumu, vai atbildes vietā nāksies izpildīt kādu traku uzdevumu, ko tev sagatavojis pretinieks. Šovs ”Sacīts, darīts!”, sadarbībā ar Credit24 veidots uz šīs aizraujošās spēles pamatiem, bet izaicinājumiem pakļauti šova ”X Faktors” dalībnieki.

Šova vadītāja lomā iejuties Rihards, kura, kā pats saka, galvenais uzdevums ir likt šova dalībniekiem justies neērti. Pirmajā sērijā pie viņa viesojas un uz jautājumiem lūko atbildēt duets Signe un Jānis, kuri no šova jau uzstājušies, kā arī meiteņu grupa ”Radio Trio”, kas darbojas Intara Busuļa komandā.

Šovs nebūtu šovs, ja jautājumi būtu viegli – tie sagatavoti visai provokatīvi, un jau pie pirmā ”Radio Trio” pieņem izaicinājumu atbildes vietā labāk iedzert tīru čili mērci, apēst veselu citronu un piebāzt pilnu muti ar maršmelloviem. Saprotama izvēle, jo atbildēt uz jautājumu nozīmētu atklāt, kuru no žūrijas locekļiem meitenes uzskata par nekompetentāko.

Duets Signe un Jānis izrādās drosmīgāki  – iespējams, tāpēc, ka no šova jau ir izbalsoti? – un atļaujas sarindot ”X Faktors” žūrijas locekļus topā no stilīgākā un nestilīgāko, par nestilīgāko nodēvējot Aiju Auškāpu, kuras balss arī noteica romantiskā pāra likteni šovā. ”Nav īpaši stilīgi izbalsot cilvēkus,” smejas Signe.

Spiestas izvēlēties, kurā Latvijas pilsētā viņas nekad neuzstātos,  ”Radio Trio” atkal ķeras pie izaicinājumu izpildes, un Madara uzņemas apēst svaigu čili piparu.

Kā ”Sacīts, darīts” dalībniekiem veicās ar izaicinājumu izpildīšanu skaties video.

Šovu ”X Faktors” skaties TV3 svētdienu vakaros plkst. 20.00, savukārt par šova aizkulisēm uzzini xfaktors.lv

2 komentāri