3 komentāri

Sestdien, 13. maijā, notika ”X Faktora” atlase Rīgā. Starp simtiem lielisku balsu spilgti izcēlās kāds absolūti neordinārs talants. Iepazīstieties – šlāgerpanka rupeklis Artur von Lettland.

Mūziķis atlasē stājās eksperta Markus Rivas priekšā, paziņojot, ka ir šlāgerpanka celmlauzis Latvijā. Nospēlējis pāris populāras pašmāju un ārzemju dziesmas, Artur pēc Markus vēlmes izpildīja pašsacerētu gabalu.

Dziesmā ”Optima līnija” tiek melodiski izsāpēta smeldze par divlitrīgo alus pudeļu aizliegumu Latvijā. Brīdinām – dziesma satur rupjus izteicienus un nav piemērota bērnu auditorijas ausīm!

Kā Skaties.lv atklāja Artur, viņš pirms pāris gadiem paguvis pagozēties medijos, kad ar sludinājuma palīdzību centies atrast līgavu. Pēc šī un vēl dažiem skandāliem talants drošības apsvērumu dēļ bijis spiests pamest Latviju, bet nu ir atgriezies, lai tiektos uz slavas virsotnēm!

Kā Skaties.lv neslēpj Riva, kuram nāksies vērtēt arī šo mākslinieku, Artur ir visas iespējas tikt šovā – mūziķa tēls ir gana kolorīts un arī balss nav slikta. Daudz kas atkarīgs no konkurences – trīs nedēļu laikā tiks apkopoti visu atlašu rezultāti un spriests par to, kurus mūziķus aicināt uz nākamo atlases kārtu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!