Skaistule no Jelgavas ar lielisku balsi un TV šovu pieredzi – Anete Kotoviča

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

1 komentārs
Skaistule no Jelgavas ar lielisku balsi un TV šovu pieredzi – Anete Kotoviča
Vladislavs Proškins/F64 / F64

Svētdien, 3. septembrī, kanālā TV3 debitēja pasaulē slavenais dziedošo talantu šovs “X Faktors”. Piedāvājam nelielu interviju ar IT jomā strādājošo Aneti Kotoviču, kura pārsteidza žūriju un visu valsti ar savu lielisko balsi.

Meitene jau pabijusi kameru priekšā, savu talantu izrādot šovā “Okartes skatuve”. Pati dzied jau kopš 3 gadu vecuma. “Līdz 18 gadu vecumam dziedāju popgrupā “Lai skan!”, bet pēc tam uz kādiem četriem gadiem pārstāju dziedāt,” atceras meitene.

Tas bija laiks, kad viņai mūzika dzīvē bija sekundāra lieta. “Tā dzīvē sagadījās, nevēlos ieslīgt detaļās,” viņa ir noslēpumaina. Tad pirms gada Anete sēdēja darbā, kur galvā tika ģenerēta tikai viena doma – kā lai atsāk dziedāt?

Video: intervija ar Aneti Kotoviču

“Mūzika ir mana sirdslieta, tā mani dara laimīgu! Un prātoju, un prātoju, kā lai atsāk dziedāt, līdz vienā dienā man zvana mans bijušais ģitārists – klau, negribi atkal uzdziedāt? Un te nu es esmu!” par savu atgriešanos muzikālajā lauciņā portālam Skaties.lv stāsta IT darbiniece.

Jau pusgadu viņa nedēļas nogalēs aktīvi koncertē, un tas ļāva saņemt drosmi arī piedalīties “X Faktorā”, kur, kā varējām redzēt, žūrija par viņu izteicās ļoti atzinīgi. “Kad parasti uzstājos, manī nav nekāda stresa, jo tas notiek tik ļoti organiski – es droši varu sarunāties ar skatītājiem, man nav nekādu uztraukumu, bet šeit man trīcēja gan balss, gan ceļi,” viņa komentē uzstāšanos žūrijas un visas Latvijas priekšā.

Daiļava bija ļoti uztraukusies, un tam ir ļoti vienkāršs skaidrojums: “Tas tāpēc, ka bija ļoti koncentrēta uzmanība, turklāt zini, ka tevi vērtē. Kad braucu uz koncertiem, es par to tā nedomāju. Tur ir arī mans pavadošais sastāvs, un tad es jūtos droši un komfortabli. Bet šeit es no komforta zonas izkāpu.”

Anete pārdzīvo par savu uzstāšanos, jo zina, ka varēja daudz labāk, kas viņai kalpos kā stimuls tālāk nodziedāt vēl labāk. “Mans mērķis šovā ir arī uz šādas skatuves nodziedāt tik labi, cik to spēju ikdienā,” savus plānus portālam Skaties.lv attiecībā uz šovu izklāsta Anete.

Video: Anetes uzstāšanās “X Faktorā”

1 komentārs