Skaisti foto: Ceļojuma laikā Dita Svarupa nosvin trešo kāzu jubileju un īsteno īpašu gadadienas tradīciju

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

1 komentārs
Skaisti foto: Ceļojuma laikā Dita Svarupa nosvin trešo kāzu jubileju un īsteno īpašu gadadienas tradīciju
PERSONĪGAIS ARHĪVS

Šovā ”X Faktors” iepazītā dziedātāja Dita Svarupa atgriezusies no septiņu dienu atpūtas Maltā. Ceļojumā Dita devās kopā ar vīru un mazo dēliņu Āronu. Brauciens tika apvienots ar kāzu gadadienas svinēšanu un fotosesiju.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Dita stāsta, ka sen vēlējusies ceļot kopā ar ģimeni. Viņa baidījusies to īstenot ar mazu zīdaini rokās, otrs iemesls brauciena atlikšanai bija nepietiekami iekrāta nauda.

Dēliņš lieliski pārcietis pārlidojumu, Ārons ir sabiedrisks un komunikabls. Grūti viņam bijis nosēdēt lidmašīnā, bet lidojums izturēts godam.

Maltā visi ir ļoti draudzīgi un mīl bērnus, ģimene saņēmusi daudz smaidus, sveicienus. Bijuši cilvēki, kuri vēlējušies Āronu paņemt rokās vai paauklēt. Dita to atļāvusi, viņa nav aizspriedumaina un ļāvusi dēlam draudzēties.

”Apprecoties, vēlējāmies iedibināt ģimenes tradīciju – reizi gadā doties ceļojumā. Šo trīs gadu laikā mūsu bagāžā ir Šveice, Izraēla un tagad arī Malta,” smaida Dita.

Maltā ģimene viesojusies septiņas dienas, bet plusā nākušas vēl divas dienas, jo lidots ar netiešo reisu un nakts pavadīta Stambulā.

Dita ar vīru iecienījuši dienvidu valstis, plānojot ceļojumu, viņi skaidri zinājuši, ka dosies uz siltajām zemēm. Maltā katru dienu spīdējusi saule un gaisa temperatūra bijusi augstāka par divdesmit pieciem grādiem.

”Mīlam ceļot. Mana sirds no prieka lēkā, kad ir iespēja doties uz citu pasaules maliņu. Visur ir tik skaisti un gribas redzēt vēl vairāk no Dieva lielā mākslas darba. Daļēji arī izmantojām šo ceļojumu, mūsu trešās kāzu jubilejas svinēšanai. Brauciena mērķis bija nozagt vīru un paturēt uz nedēļu tikai sev!” smejas Dita.

Ceļojuma laikā pāris dzīvojuši vairāk nekā stundas brauciena attālumā no Maltas galvaspilsētas. Sākumā mīlniekiem šķitis, ka sala nav tik liela, ka viņi būs netālu no burzmas, bet tā nav bijis un tas ir lieliski!

Dziedātāja domā, ka viņi mitinājušies Maltas skaistākajā pusē, to paspilgtina arī praktiskais aspekts – tuvu bijušas Maltas salas un citi apskates objekti.

”Ceļojumā spilgtu brīžu bijis daudz. Viens no tādiem bija laivu brauciens zem klintīm, cauri alām. Šķita, ka tas būs īpaši dēlam Āronam, bet viņš laivā aizmiga. Nevar nepieminēt ”snorkošanu” slavenajā, zilajā lagūnā.

Gribējām arī iepriecināt Āronu un bijām apskatīt lielas zivis. Redzējām kā lēkā delfīni, dejo jūras lauvas un papagaiļi liek puzles. Galvenokārt, iepazinām dabu un arhitektūru,” piedzīvoto atklāj Dita.

Dita ar vīru ir aktīvas atpūtas mīļotāji, pirms dēla dzimšanas kāpuši Alpos, Sarkanajā jūrā nodevušies ”daivingam”. Ceļojot ar bērnu ir jāatsakās no daudzām lietām, bet tas braucienu nepadara sliktāku.

Katru dienu pāris bija saplānojuši, lai paspētu apskatīt pēc iespējas vairāk. Viena ceļojuma diena veltīta gulšņāšanai, peldēm baseinos, filmām un kafijas dzeršanai. baudot skaistos dabas skatus.

Ditai ar vīru ir tradīcijā kāzu gadadienā fotografēties kāzu tērpos. Ceļojums neatturēja pāri no skaistas fotosesijas. Īpašais mirklis norisinājās Mdinā, bijušajā Maltas galvaspilsētā. Fotogrāfe atrasta ar sociālā tīkla ”Facebook” palīdzību, viss izvērties brīnišķīgi. Pāris priecājas, ka fotosesijai izdevies atrast latviešu fotogrāfi Martu Vadone, kura jau labu laiku dzīvo Maltā.

”Daži cilvēki pat palūdza, lai ”iepozēju” viņu telefona bildei. Kāds jauniešu bariņš sāka dziedāt un diriģēt ”kāzu maršu”. Bija jautri!” smejas Dita.

Dziedātāja apzinās, ka ne visi šo viņu tradīciju saprot, tāpēc esot uz ielas, saņemot apsveikumus, viņi pietēlo, ka tā ir viņu kāzu diena!

”Esam padevušies skaidrot. Pirmajā tradīcijas gadā saskrējāmies ar trīs sievietēm, kuras mums taisīja “vārtus”. Fotogrāfe labāk runāja krievu valodā un skaidroja, ka nē, tā nav kā izskatās. Viņu sejas uzreiz nomainījās sašutumā un pat dusmās. Teica, tas taču nav uz labu un nes nelaimi! Paši pie sevis vien nosmējām, neesam māņticīgi,” atmiņās dalās Dita.

Fotosesijas ietekmē tika nomainīta arī matu krāsa. Ditai ļoti patika spilgtas matu krāsas, bet krāsa bija nomazgājusies un tas nebūtu labs variants bildēm.

Tā kā veikalā matu krāsām bija maza izvēle, bija jāizvēlas starp blondu un brūnu krāsu. Izvēle dota tumšajam tonim.

Šobrīd Dita strādā pie sava solo albuma, kuru varēs noklausīties un iegādāties jau nākamajā rudenī.

”Ceļojuma laikā nofilmējām tādu kā ”vlog” manai jaunākajai dziesmai ”Take me there”, kuru, iespējams, prezentēšu pirms Jaunā gada, kā mazu ieskatu albumā. Sekojiet līdzi jaunumiem,” nobeidz Dita.

Vēlies vērot klātienē “X Faktora” koncertu? Biļetes iegādājies ŠEIT!

1 komentārs