”Šis ir piemērs, ka dziesma spēj vienot tautas un nest mieru pasaulē.” Intars Busulis par Kattie uzstāšanos

21 komentārs

Dziedātāja Kattie visu nedēļu uztraucās par to, ka patriotisko dziesmu nedēļā viņai tā arī nav iespēja nodziedāt dziesmu latviešu valodā, kaut gan viņa to spēj. Vai dziedāšana krievu valodā būs liktenīga lielās balss īpašniecei?

Nedēļas sākumā Kattie paviesojās pie dziedātājas Sabīnes Berezinas. Dziedātājas kopā muzicēja latviešu valodā. Lasi šeit!

Ceturtajā ”X Faktora” tiešraidē Kattie izpildīja Intara Busuļa dziedāto dziesmu ”Я тебя рисую” (es tevi zīmēju).

Skaistā, viegli caurspīdīgā vakarkleita piešķīra dziedātājai papildu maiguma un sievišķības devu, kas palīdzēja dziesmai piešķirt papildu trauslumu.

Pirms Kattie sākt dziedāt, viņas mentore Aija Auškāpa paziņoja, ka lepojas ar dziedātājas visām uzstāšanās reizēm.

Priekšnesumu dziedātāja sāka, atrodoties pie žūrijas galda un ar vieglām, nepiespiestām kustībām pieskaroties Intara Busuļa plecam.

Kattie muzikālais flirts mazliet samulsināja Intaru, bet tas bija tā vērts, jo žūrijas loceklis pozitīvi novērtēja uzstāšanos. Žūrijas loceklis teica, ka šis ir piemērs, ka dziesma spēj vienot tautas un nest mieru pasaulē! Tas ir skaistākais, ko viņa varējusi izdarīt ar savu uzstāšanos!

Šoreiz arī Reinis Sējāns neko neteica par mainīšanos, vienpusīgam dziesmām, bet novērtēja dziedātājas talantu. Sējāns paziņoja, ka sociālajos tīklos dzirdējis, kā Kattie dzied latviski. Viņš saprot, ka viņa ir gatava dziedāt latviešu valodā arī uz ”X Faktora” skatuves.

Uzstāšanos Sējāns novērtēja kā aizkustinošu un skaistu.
21 komentārs