Sirsnīgā Ieva Janiševa atklāj, kas viņai “iedūris sirsniņā” “X Faktora” žūrijas vērtējumā

4 komentāri
Sirsnīgā Ieva Janiševa atklāj, kas viņai “iedūris sirsniņā” “X Faktora” žūrijas vērtējumā
Vladislavs Proškins/F64 / F64

Ne vienu reizi vien TV kameru priekšā pabijusī Ieva Janiševa 3. septembra vakarā kanālā TV3 visai Latvijai atrādīja to, ka prot dziedāt, un dara to lieliski, saņemot divus “jā” no žūrijas. Tas nozīmē, ka viņa kvalificējas tālākai dalībai “X Faktorā”. Piedāvājam nelielu sarunu ar viņu pēc uzstāšanās.

Šis noteikti bija viens no viļņveidīgākajiem priekšnesumiem, jo pēc uzstāšanās Ievas acīs varēja lasīt pārliecību par savu priekšnesumu. Tomēr žūrijas pārstāvja Reiņa Sējāna komentārs dziedātāju nudien apbēdinājis.

“Es neteiktu, ka viņš mani pielika pie vietas. Vienkārši savas skatuves karjeras laikā neko tādu nebiju dzirdējusi par sevi. Ir bijusi kritika par vokālām spējām, bet nekas šāds,” portālam Skaties.lv uzreiz pēc uzstāšanās savās sajūtās dalījās jaunā sieviete.

Video: intervija ar Ievu Janiševu

Viņa atzīst, ka Sējāna komentārs patiesi “iedūries sirsniņā”. “Es patiešām sevi izliku visu – te es esmu, un vai nu patīk, vai nē! Un tad pasaka, ka es atgādinu Kristīnu Agileru – dziedātāju, kura man nekad īpaši nav patikusi,” smej Janiševa.

Ģimene pēc uzstāšanās jokojusi, ka nākamajā uzstāšanās reizē jāņem kāda Agileras dziesma, lai pierādītu, ka viņa ne tuvu nav līdzīga viņai. “Tas, protams kā joks! Necentīšos nevienam neko pierādīt – ja man ir lemts uz skatuves būt, es tur būšu. Visiem nekad nevar izpatikt, darīšu to, ko mana sirds liek. Ja Reinim nepatiks…” jokojot un smejot nosaka Ieva.

Video: Ievas Janiševas uzstāšanās “X Faktorā”

4 komentāri