Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

2 komentāri
Silta brāzma Latvijas novembrī – “X Faktora” spīdekles Alises Haijimas ceļojums uz Itāliju
Privātais arhīvs

Nē, nē, Alise ir šepat Latvijā, un ir gatava jau svētdien savus fanus un visus “X Faktora” skatītājus priecēt ar jauniem priekšnesumiem, bet ne tikai dziedāšana ir tas, kas meiteni aizrauj. Tā ir arī ceļošana, tāpēc piedāvājam nelielu ieskatu viņas pēdējā braucienā uz Itāliju.

“Kad dodamies braucienos, nepatīk visu laiku sēdēt vienā vietā, tāpēc izvēlamies galamērķi, bet tā ir tikai formalitāte, kas rakstīta aviobiļetēs,” portālam Skaties.lv par saviem ceļošanas paradumiem stāsta Alise. Viņa devās uz Milānu, bet vienā ceļojumā tika apbraukāti Itālijas ziemeļi, kā arī pāri visai valstij uz valsts dienvidiem Pompeju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz Itāliju kopā ar savu mīļoto puisi Konstantīnu Haijima devās jūlija sākumā – galvenais uzdevums bija ne tikai ceļošana, bet arī satikt draugus. “Gandrīz katru gadu dodamies uz turieni un izvēlamies citas vietas, ko apskatīt. Es tur vasarās principā dzīvoju,” tā Alise.

Ceļojums ilga aptuveni mēnesi. Lielākas vietas, kur tika pabūts – Milāna, Leko pilsēta, kā arī zvilnēts pie Ligurijas jūras. Jaunā māksliniece kopumā bijusi 11 valstīs, bet tas esot sīkums salīdzinājumā ar mammu. “Viņa daudz strādā, tāpēc apceļojusi pusi pasaules,” zina stāstīt Haijima.

Lai gan ikdienā viņas “Instagram” konts ir pārpildīts ar ikdienas notikumiem, no ceļojuma nav daudz bilžu. “Tādos brīžos telefons un sakari ar ārpasauli paliek otrajā plānā. Tad es vienkārši baudu.”

TOP komentāri

 • andis

  andis

  Cik viņa samaksāja par savu uzvaru x-faktorā? Viņa uzvarēs, jo viņa ir samaksājusi par to. Viņai vajag tikai līgumu, jo to viņai neviens nedotu par viņas balsi. Tur bija talanti, bet tiem neļāva turpināt naudas pēc. Malacis Kreilis, ka nepadevās Busulim, nedevās uz Krieviju dr.....s ar Vaikuli, bet mēģinās parādīt savus talantus. Sējānam bija grupas, bet Auškāpa nesavāca solistus savai vētrai, kur ātri arī pazaudētu savas iespējas.
  Kā tagad to cirku turpinās tālāk, ir ļoti interesanti. Talantu meklētāji... :)
 • Zinātājs
  +9 +8 -1

  Zinātājs

  Mjā, arī manā rīcībā ir informācija par "nopirkto uzvaru", bet nu nezinu gan - atsauksmes internetā par Alisi ir sliktas, balsojums (gan te, gan arī telefoniski) ir/esot zems. Metam viņu iespējami ātri laukā un dodam uzvaru Arturam - dalībniekam, kuram patiesi piemīt XFAKTORS! :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!