Silta brāzma Latvijas novembrī – “X Faktora” spīdekles Alises Haijimas ceļojums uz Itāliju

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

2 komentāri
Silta brāzma Latvijas novembrī – “X Faktora” spīdekles Alises Haijimas ceļojums uz Itāliju
Privātais arhīvs

Nē, nē, Alise ir šepat Latvijā, un ir gatava jau svētdien savus fanus un visus “X Faktora” skatītājus priecēt ar jauniem priekšnesumiem, bet ne tikai dziedāšana ir tas, kas meiteni aizrauj. Tā ir arī ceļošana, tāpēc piedāvājam nelielu ieskatu viņas pēdējā braucienā uz Itāliju.

“Kad dodamies braucienos, nepatīk visu laiku sēdēt vienā vietā, tāpēc izvēlamies galamērķi, bet tā ir tikai formalitāte, kas rakstīta aviobiļetēs,” portālam Skaties.lv par saviem ceļošanas paradumiem stāsta Alise. Viņa devās uz Milānu, bet vienā ceļojumā tika apbraukāti Itālijas ziemeļi, kā arī pāri visai valstij uz valsts dienvidiem Pompeju.

Uz Itāliju kopā ar savu mīļoto puisi Konstantīnu Haijima devās jūlija sākumā – galvenais uzdevums bija ne tikai ceļošana, bet arī satikt draugus. “Gandrīz katru gadu dodamies uz turieni un izvēlamies citas vietas, ko apskatīt. Es tur vasarās principā dzīvoju,” tā Alise.

Ceļojums ilga aptuveni mēnesi. Lielākas vietas, kur tika pabūts – Milāna, Leko pilsēta, kā arī zvilnēts pie Ligurijas jūras. Jaunā māksliniece kopumā bijusi 11 valstīs, bet tas esot sīkums salīdzinājumā ar mammu. “Viņa daudz strādā, tāpēc apceļojusi pusi pasaules,” zina stāstīt Haijima.

Lai gan ikdienā viņas “Instagram” konts ir pārpildīts ar ikdienas notikumiem, no ceļojuma nav daudz bilžu. “Tādos brīžos telefons un sakari ar ārpasauli paliek otrajā plānā. Tad es vienkārši baudu.”

2 komentāri