Signe un Jānis Valentīna dienā priecē ar romantisku dziesmu

1 komentārs
Signe un Jānis Valentīna dienā priecē ar romantisku dziesmu

Signe un Jānis Aizupieši, kurus kā duetu Latvija iepazina šovā ”X Faktors” Visu mīlētāju svētkos plašākas sabiedrības vērtējumam piedāvā savu trešo singlu “Bez vārdiem”, kam tapis arī videoklips.

”Šī dziesma tika sarakstīta jau pirms vairākiem gadiem, taču oficiāli publiskota tieši tagad. Sapratām, ka, par godu mīlestības svētkiem, ir laiks arī šai dziesmai parādīties plašākai publikai un ļaut to izdzīvot arī citiem,” stāsta Signe. Viņa kopā ar vīru ir dziesmas mūzikas un teksta autori.

Dziesma stāsta par iemīlēšanos jeb pirmajām sajūtām, ko nav iespējams izteikt vārdos, bet kuras jūt sirds.

”Lai paskaidrotu sajūtas, ne vienmēr ir jāmeklē vārdi. Darīt zināmu otram, cik viņš ir svarīgs un dārgs, var caur skatienu, glāstu, skūpstu vai – mūsu gadījumā – dziesmu,” stāsta Jānis.

”Dziesma atnāca pāris mirkļos, Jānim radot melodiju pie klavierēm, bet dziesmas pašas teksts vēl vienkāršāk – pierakstot tā brīža sajūtas. Dziesma radās pusstundas laikā,” par dziesmas tapšanu turpina Jānis.

Dziesmas ierakstā duets piesaistīja vēl divus pieredzējušus un profesionālus mūziķus – perkusionistu Matīsu Uškānu un ģitāristu Armandu Varslavānu. Dziesmas ierakstu un apstrādi veica mūziķis un producents Armands Varslavāns, ar kuru duets ir sadarbojies jau iepriekš, ierakstot dziesmas ”Tilti” un ”Inner light”.

Līdz ar dziesmas izdošanu publicēts arī dziesmas videoklips. Tā idejas autore ir Signe, bet video filmēšanu uzņēmās Daniels Daņilovs.

Dziesma ”Bez vārdiem” drīzumā būs iespējams noklausīties ”Spotify”, ”iTunes” un citās straumēšanas un lejupielādes vietās.

1 komentārs