10 komentāri
Sestā ”X Faktora” tiešraide jau RĪTVAKAR! Dalībnieki izpildīs skatītāju izvēlētas dziesmas!
TOMS NORDE

Sestā ”X Faktora” tiešraide būs īpaša, jo šova dalībnieki izpildīs skatītāju, fanu izvēlētās dziesmas. Tiešraidi jaunie dziedātāji gaida ar nepacietību, jo vēlas iepriecināt savus atbalstītājus ar īpašajiem hītiem. Par dziesmām varēja balsot portālā Skaties.lv, jau svētdien uzzini balsošanas rezultātus!

Otrā decembra koncerts ir īpaši nozīmīgs, mēs uzzināsim, kuri četri dalībnieki iekļūst šova pusfinālā un kurš jaunais dziedātājs paliks aiz svītras. Par iekļūšanu pusfinālā sacenšas grupas ”Radio trio”, ”Baritoni”, ”Carnelian”, kā arī solisti Didzis Melderis un Kattie.

Fani dziedātājai Kattie izvēlējušies Adeles izpildīto ”Skyfall”, jo skaistās dziedātājas lieliskais vokāls neatstāj vienaldzīgus. Tik izjusta spēka balāde nevienam vien radīs tirpiņas pa visu ķermeni. Otra Kattie izpildītā dziesma būs jau ātrākos ritmos, tā būs Arianas Grandes dziesma ”One last time”.

Pēc izglābšanās no šova pamešanas grupa ”Radio trio” īpaši vērīgi pievērsušās mēģinājumiem un iepriecinās atbalstītājus ar grupas “Instrumenti” dziesmu ”Zemeslodes”, kā arī Džesas Glinnes dziesmu ”I`ll be there for you”. Abās dziesmās dāmas spēs parādīt savus lieliskos vokālus un sadziedāšanās spējas.

”Baritoni” mēģinās iekarot jaunu meiteņu sirdis ar grupas ”One Direction” dziesmu ”Story of my life”. Otra izpildītā dziesma būs kāds latviešu klasikas hīts, kas liks straujāk iepukstēties vecāka gada gājuma lēdiju sirdīm.

Meiteņu mīlulis Didzis Melderis pārsteigs ar savu vienkāršību, latviskumu un izpildīts Renāra Kaupera dziedāto ”Es šodien jūku prātā”. Izpildījumā nav vajadzīgs nekas lieks, vien tīrs vokāls un mirdzošas acis.

Skolnieces ”Carnelian” savus gados jaunos fanus iepriecinās ar Sindijas Lauperes hītu ”Girls just wanna have fun”, kā arī ar kādu dziedātāja Mārtiņa Feimaņa dziesmu. Freimaņa dziesmas vārdus zina ikviens, tā kā jaunajām māksliniecēm ir visas iespējas panākt, ka zālē sēdošie dzied kopā ar viņām.

Kuram no dalībniekiem ir vērīgākie fani, kuri veiksmīgāk spējuši izvēlēties dziesmas sestajai tiešraidei? Kuri no jaunajiem dziedātājiem turpinās cīņu par uzvaru šovā ”X Faktors”?

Sestajā šova tiešraidē kā īpašie viesi uz grandiozās skatuves kāps Ansis, Kristīne Prauliņa, Edavārdi un ”Very cool people”.

Nepalaid garām! Šajā svētdienas vakarā skaties ”X Faktora” tiešraidi un baudi lielisko svētku koncertu! Pieslēdzies 2.decembra vakarā!

Vēlies vērot koncertu klātienē? Biļetes iegādājies ŠEIT!!

TOP komentāri

 • Leiks
  +7 +5 -2

  Leiks

  Tu nu gan liels puika! Piesienies dziedātājām tikai tādēļ, ka viņas ir jaunas.
 • Vvv
  +6 +4 -2

  Vvv

  Ļoti gribētos, lai Radio Trio uzvara būtu iespējama, taču tas, protams, ir pilnīgi nereāli - diemžēl. Viņām pietrūkst atbalstītāju un liela daļa skatītāju, šķiet, īsti nesaprot 'Radio Trio' meiteņu vokālās kvalitātes un arī viņu izvēlētais repertuārs tiem ir par sarežģītu. Diemžēl izskatās, ka viņas šovakar vai nu izkritīs, vai arī žūrija viņas paglābs jau otro reizi un tādā gadījumā viņas paliks ceturtās.
 • Vvv
  +2 +1 -1

  Vvv

  Vēl precizējot - ja Radio Trio šovakar uz izbalsošanas strīpas nonāks kopā ar Carnelian, viņām vēl ir cerība palikt, bet, ja uz izbalsošanas strīpas būs Kattie, tad žūrija (pareizāk sakot, Sējāns), ļoti iespējams, izlems par labu viņai.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!