1 komentārs

”X Faktorā” sevi atkārtoti pierādīt nolēmis arī sešdesmit gadus vecais Boriss Lukjaņenko, kurš ikdienā strādā par juristu. Boriss atgriezās ”X Faktorā”, jo nav mierā ar savu pagājušā gada uzstāšanos.

Šoreiz uz Rīgas atlasi Boriss ieradās sievas kompānijā un laiku velti nezaudēja, iesildīja balsi un noskaņojās priekšnesumam.

”Man ārkārtīgi nepatika, kā nodziedāju pagājušajā gadā. Divpadsmit stundas sēdējām, gaidījām savu kārtu, nebija kur atpūsties vienatnē, kur iesildīt balsi, tāpēc skanēju saspiesti,” skaidro Boriss.

Savu uzstāšanos pirms gada jurists sauc par neveiksmi, tāpēc ieradās, lai parādītu sevi vēlreiz, šoreiz no labākās puses, atklājot balss diapazonu.

”Šajā laika posmā manā dzīvē nekas daudz nav mainījies, joprojām attīstu vokālu, reizi nedēļā mācoties pie operdziedātāja Oļega Orlova. Vokālās prasmes ir augšas,” smaida Boriss.

”X Faktorā” startē 59 gadus vecais jurists Boriss no Salaspils, kurš brīvajā laikā pievērsies vīnkopībai

Gada laikā viņš ir paspējis uzstāties meitas kāzās un dziedājis sanatorijā ”Янтарный Берег”.

Dziedāšana ir kunga sirdslieta, bet līdz šim nav bijušas daudz iespējas dziedāt, tāpat Boriss nožēlo, ka tikai pēc piecdesmit gadu sasniegšanas parādījies viņa talants.

Boriss Lukjaņenko sajūsmina skatītājus! Vīrietim parādījusies dziedamā balss tikai pēc pieņemšanās svarā

Borisam pie Salaspils ir māja un zemes gabals. Pie mājas aug vīnogas un jau četrus gadus lieliskās balss īpašnieks nodarbojas ar vīnkopību. Pagājušajā gadā pagatavoti astoņpadsmit litri vīna. Ir gan vīnogu, gan plūmju vīns. Dzēriens tiek uzdāvināts draugiem un radiniekiem, kuri to novērtē pozitīvi.

Papildus vīnkopībai talantīgais kungs labprāt arī makšķerē un ceļo.