3 komentāri
SENSĀCIJA! Viens no Latvijas ”X Faktora” žūrijas locekļiem būs skandalozais Saimons 🙃
Foto: NBC/XPOSUREPHOTOS.COM/Scanpix

Februāra beigās visu valsti paršalca ziņa par to, ka beidzot arī pie mums tiks dota iespēja talantīgākajiem dziedoņiem sevi pierādīt slavenajā šovā ”X Faktors”. Daudz un dažādi tika spekulēts par un ap to, kas sēdēs žūrijā, un tā veidotāji nākuši klajā ar sensacionālu ziņu – Latvijas versijā piekritis piedalīties arī slavenais Saimons Kauels.

Kurš gan nezina Saimonu? Viņš TV ekrānos gozējas jau ilgus gadus un ar saviem asajiem, tiešajiem komentāriem licis asarās izplūst ”American Idol”, ”Britain’s Got Talent” un citu šovu labākajiem dalībniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Viņš ir skarbs, un tieši tādu cilvēku mēs meklējām latviešu ”X Faktora” žūrijai,” atklāj producenti. ”Mēs esam pagodināti, ka viņš atsaucās mūsu piedāvājumam. Tas noteikti piedos odziņu visam šovam, kā arī piesaistīs pastiprinātu interesi no citām valstīm,” tā veidotāji.

Foto: Saimons Kauels darbībā

”X Faktors” ir televīzijas realitātes šovs, kura mērķis ir atrast jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai.

Pasaules pieredze rāda, ka ”X Faktora” dalībnieki pēc šova gūs panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs, kļūstot par pārdotākajiem ierakstiem. Starp spožākajiem ”X Faktora” veiksmes stāstiem, kuri ieguvuši pasaules slavu pēc dalības šovā, var minēt tādus vārdus kā ”One Direction”, Džeims Arturs, Leona Levisa.

Skaties.lv atgādina, ka šodien ir 1. aprīlis un šī ir joku ziņa. Taču, kā zināms, šovbiznesā vienmēr viss ir iespējams, tā ka nepārstājam cerēt!

TOP komentāri

 • Agita
 • Lara
  0 0 0

  Lara

  Mīļie šova dalībnieki!
  Vai Jūs patiešām ticat ka žūrijā būs Saimons? Baidīties no viņa navajag, lūdziet Dievu, lai Jūs līdz viņam tiekat.... Veiksmi!
 • Daiga

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!