12 komentāri

Sestdien, 24. septembrī, populārā talantu šova X-Factor Ukrainas versijas septītās sezonas atlasē Kijevā piedalījusies arī dziedātāja no Latvijas Diāna Paško.

20 gadus vecā dziedātāja izpildīja Adeles skaņdarbu Rumour Has It, ko skatītāju uzņēma ar stāvovācijām, savukārt žūrija jauno dāmu dāsni apbēra ar komplimentiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šova žūrijas sastāvā bija arī slavenais Konstantīns Meladze, kurš meitenei veltīja īpašu uzslavu: ”Es daudzus gadus esmu bijis Jaunā viļņa žūrijas loceklis, un, ja jūs būtu pārstāvējusi Latviju, jūsu valstij būtu iespēja iekļūt konkursa trijniekā vai četriniekā. Jūs noteikti varētu būt profesionāla dziedātāja”.

Līdz ar šo uzstāšanos rīdziniece turpina dalību šovā X-Factor.

Video

TOP komentāri

  • lira
  • Ināra
    +5 +5 0

    Ināra

    Vienreizēji spēcīga dziedātāja. Es lepojos, ka viņa ir no Latvijas. Patīk meitenes vienkāršība, ka nav sevi tā nomālējusi, ka pati Diāna pazustu krāsojumā.
  • Čalis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl