Komentāri
Satiec klātienē ”X Faktora” finālistus! Apmeklē ”Meet&Greet” pasākumu!
PUBLICITĀTES FOTO

6. novembrī iepirkšanās un izklaides galvaspilsētā ”Akropole” norisināsies “Akropoles” ”X Faktora” simpātiju balsojuma atklāšana, kā arī īpašā fanu ”Meet&Greet” tikšanās ar Marku Rivu un visiem trīspadsmit ”X Faktora” finālistiem.

Jau 3. novembrī skatītājus sagaida pirmā ”X Faktora” finālsēriju tiešraide, kurā visi 13 finālisti kāps uz skatuves, lai uzsāktu cīņu par galveno balvu, zvaigznes titulu un slavu!

Iepazīsimies tuvāk! Interesanti fakti par ”X Faktora” fināla 12 dalībniekiem

Nebijis pavērsiens ”X Faktora” vēsturē! Viens dalībnieks atgriezīsies šovā!

Lai iepazītos ar dalībniekiem klātienē, aicinām 6. novembrī plkst. 15.30 uz fanu ”Meet&Greet” pasākumu iepirkšanās un izklaides galvaspilsētā ”Akropole”, kā arī uz īpašo ”Akropoles” ”X Faktora” simpātiju balsojuma atklāšanu pie informācijas centra.

”Meet&Greet” laikā faniem būs iespēja aprunāties un nofotografēties ar savu mīļāko dalībnieku un saņemt autogrāfus. Starp faniem tiks izlozēti laimīgie, kuriem būs iespēja turpināt fanu tikšanos izklaides centrā ”O’Learys”, piedzīvojot īstu sacensību boulinga spēlē kopā ar ”X Faktora” finālistiem.

Pirmās intervijas ar ”Busuļa meitenēm”: ”The Gardens”, ”Rozes” un ”Limonāde” sajutušas emociju salūtu

Skatītājiem, faniem un līdzjutējiem laika posmā no 6. novembra līdz pat 12. decembrim būs iespēja atbalstīt savu ”X Faktora” favorītu, balsojot iepirkšanās un izklaides centrā. Visvairāk balsu ieguvušais ”X Faktora” dalībnieks iegūs Latvijā modernākā kinoteātra ”Apollo Kino” gada abonementu.

”X Faktors” – Esi klāt, kad dzimst zvaigznes!