2 komentāri
”Saku paldies visiem, kuri pateica – tu neesi mūsējā.” Alise Haijima uzrunā ”heiterus”
INSTAGRAM

Dziedātāja, šova ”X Faktors” pirmās sezonas dalībniece Alise Haijima sociālajā tīklā ”Instagram” publiskojusi ļoti privātu ierakstu. Māksliniece atklāj, kā sadzīvo ar divām rasēm, kultūrām un temperamentiem.

Alise nemitīgi saņem jautājumus par to, kāpēc viņai tik gari nagi, vai, kāpēc uz plakstiņiem tik garas lainera līnijas? Tas viņu mudināja pastāstīt stāstu par sevi!

Japāniete Alise Haijima izdod otro dziesmu latviešu valodā

 

View this post on Instagram

 

Man nemitīgi jautā ”Kāpēc tev ir TIK GARI NAGI? Kāpēc TIK GARŠ LAINERIS līdz deniņiem ?”. Pastāstīšu jums stāstu: Reiz, senos laikos dzīvoja meitene, kura no dzimšanas jau atšķīrās no citiem – vecāki no dažādas rases, kultūras un mentalitātes. Meitene sāka augt vienā rases pusē – vietējie bērni ar viņu negribēja draudzēties, jo viņai bija daudz gaišāki un sprogaināki mati nekā visiem :”Viņa nav mūsējā!! Nevar nākt pie mums!”. Meitene ienīda savus matus. Meitene mēģināja līdzināties. Lai kādu frizūru izveidotu, tāpat smējās par viņu, rādot ar pirkstu. Pagāja vairāki gadi, meitene pārvācās otrajā rases pusē. Meitene sapriecājās: ”Te ir meitenes, kurām ir tādi mati kā man!”. Taču vietējie bērni negribēja ar viņu draudzēties, jo viņai bija šaurākas acis nekā visiem. ”Viņa vispār kaut ko redz? Viņa nav mūsējā! Nevar nākt pie mums!!”. Meitene mēģināja līdzināties visiem. Lai kā krāsotu acis tā, lai izskatītos mazāk šauras, tāpat par viņu smējās, rādot ar pirkstu. Meitene ienīda sevi, savu izskatu, savu eksistenci, savu identitāti. ”Nekur taču neesmu savējā…lai kur arī dotos! Kam vispār es esmu vajadzīga?!”. Raudāja un raudāja līdz nebija vairs ne piles asaras. Vecākiem neko nespēja teikt. Kā tu pateiksi tevis radītājiem, ka visi apsmej lietas, ko esi ieguvis no viņiem? Kā tu pateiksi ”mamm, man pateica, lai braucu atpakaļ uz vietu, no kuras atbraucu,jo man te nav vietas”? Šīs sāpes kļuva par mācību un spēku. Meitene izdomāja nevienam nelīdzināties. Viņa izskatīsies kā gribēs. Meitenei patīk gari nagi -būs gari nagi. Patīk liels laineris – būs liels laineris. Meitene kļuva par sievieti, un neviens nespēj vairs aizskart. Viņa ir kļuvusi tik stipra, ka jebkādi aizvainojumi netraucē procesam, lai sasniegtu mērķus. Es – sieviete saku paldies visiem, kas pateica ”tu neesi mūsējā”, ka padarījāt mani tik stipru un dzīvē veiksmīgu. #iloveuhater Un par ko tu teiksi paldies?

A post shared by HAIJIMA MUSIC Official (@alise_haijima) on

”Reiz, senos laikos dzīvoja meitene, kura no dzimšanas jau atšķīrās no citiem – vecāki no dažādām rasēm, kultūrām un mentalitātēm. Meitene sāka augt vienā rases pusē – vietējie bērni ar viņu negribēja draudzēties, jo viņai bija daudz gaišāki un sprogaināki mati,” sociālajā tīklā raksta Alise.

Bērni teikuši, ka viņa nav mūsējā, viņa nevar nākt pie mums!

Meitene ienīda savus matus, mēģināja līdzināties citām meitenēm. Lai vai kādu frizūru viņa izveidoja, tāpat visi par viņu smējās, rādot ar pirkstu.

Pēc vairākiem gadiem meitene nokļuva otrajā rases pusē un priecājās, jo apkārējām meitenēm bija tādi paši mati kā viņai!

Taču vietējie bērni negribēja ar viņu draudzēties, jo viņai bija šaurākas acis. Atskanēja jautājumi, vai viņa vispār kaut ko redz? Tika teikts, ka viņa nav mūsējā un nevar nākt pie mums.

Meitene mēģināja līdzināties visiem. Krāsoja acis tā, lai tās izskatītos mazāk šauras. Tāpat par viņu smējās, rādot ar pirkstu. Meitene ienīda sevi, savu izskatu, savu eksistenci, savu identitāti.

”Nekur neesmu savējā, lai kur arī dotos! Kam vispār es esmu vajadzīga?! Meitene raudāja un raudāja līdz nebija vairs ne piles asaru,” raksta Alise.

Vecākiem viņa neko nespēja pateikt. Kā tu pateiksi tevis radītājiem, ka visi apsmej lietas, ko esi ieguvis no viņiem? Kā tu pateiksi – mammu, man pateica, lai braucu atpakaļ uz vietu, no kuras atbraucu, jo man te nav vietas?

Šīs sāpes kļuva par mācību un spēku. Meitene izdomāja nevienam nelīdzināties. Viņa izskatīsies kā gribēs. Meitenei patīk gari nagi – būs gari nagi. Patīk lielas līnijas ar laineri – būs liels laineris.

Meitene kļuva par sievieti, un neviens viņu nespēj vairāk aizskart.

Viņa ir kļuvusi tik stipra, ka jebkādi aizvainojumi netraucē procesam, lai sasniegtu mērķus.

”Es – sieviete saku paldies visiem, kuri pateica – tu neesi mūsējā, ka padarījāt mani tik stipru un dzīvē veiksmīgu,” ierakstu nobeidz Alise.