3 komentāri
Sadalīti mentori un noskaidrots pirmais četrinieks – spraigi noslēdzies “X Faktora” pirmais Krēslu izaicinājums
04.09.2017 Vokālo talantu televīzijas šova X - Faktors otras atlases pirmas dienas norise. (Dmitrijs Suļžics / f64)

“X Faktors” iesoļojis nākamajā kārtā – Krēslu izaicinājumi -, no kuriem viens tikko kā beidzies, bet otrs gaidāms nākamnedēļ. Pirmais ”krēslu” vakars iesākās ar to, ka katrs žūrijas pārstāvis izvilka savu kategoriju. Aija Auškāpa kļuva par mentori 16-25 gadu grupai, Intars Busulis – 25+ gadi, bet Reinis Sējāns attīstīs vokālo grupu talantus.

Krēslu izaicinājumu pirmajā raidījumā savu kategoriju atlasīja Auškāpa, kura dalībniekiem, pirms vēl viss bija sācies, skaidri norādīja: ”Manuprāt, starp jums ir ”X Faktors”, bet uz skatuves ir tikai četri krēsli, tāpēc tas būs liels izaicinājums abām pusēm – gan man, gan jums. Es gribu stipru komandu – tādus cilvēkus, ar kuriem kopā mēs varam uzvarēt, un šī sacensība tūlīt ieņems pavisam citu virzienu un garšu!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

NOSKATIES VISU FINĀLISTU PRIEKŠNESUMUS

Arturs Gruzdiņš pieceļ kājās kinostudiju

Alise Haijima ar pārliecinošu sniegumu iekļūst “X Faktora” pamatsastāvā

Roberts Memmēns un Adriana Miglāne seko Alises piemēram un ieņem vēl divus krēslus

Turpinājumā šovs uzņēma pamatīgus apgriezienus, skaidri parādot, cik liela konkurence ir pretendentu starpā, jo nepietiek tikai ar to, ka labi dziedi, bet vēl arī ir jābūt daudzpusībai un oriģinalitātei, ar kuru uzrunāt auditoriju. Soli pa solim, dalībniekiem uz krēsliem nomainoties vienam pret otru, rezultātā tika noskaidroti četri finālisti, kuriem ar savu pieredzi mūzikas veidošanā un producēšanā dalīsies, kā arī palīdzēs izkopt talantu mentore Auškāpa.

Šova finālu sērijās, kas sāksies no 15. oktobra, tiešraidē par galveno balvu un slavu sacentīsies dalībnieki, kuriem ir savs ”X Faktors”, ko izkopt un atklāt Latvijai un pasaulei: Adriana Miglāne no Bauskas, Alise Haijima no Rīgas, Artūrs Gruzdiņš no Rūjienas un Roberts Memmēns no Rīgas.

Sīvās konkurences dēļ aiz strīpas palika plašu popularitāti iemantojušais Renāra Kaupera līdzinieks Roberts Eihe, ”Prāta Vētras” ģitārista Jāņa Jubalta meita Helēna Paula Jubalte, suitu meitene Anna Patrīcija Karele, futboliste Linda Broka, šova ”Okartes skatuve” dalībniece Anete Kotoviča, dabas bērnu pāris Marija un Jāzeps, kā arī citi.

Spožākie talanti vēl tikai dzims, un labākie priekšnesumi gaidāmi tiešraidēs. Uz šova fināla sērijām – koncertiem biļetes var iegādāties ekase.lv.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!