Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

23 komentāri

Agrāk viņu pazina kā Sabīni Berezinu, bet pēc pagājušajās vasaras viņa ir Geiba, kura pēc ilgāka laika atgriezusies uz pašmāju lielās skatuves.

Meiteņu grupa “Fellas”, kurā vēl bez jau pieminētās dziedātājas darbojas Gita Ceilerte un Beatrise Heislere. Par amerikāņu popa superzvaigznes Bejonsī Noulzas dziesmas “End of Time” izpildījumu meitenes saņēma pārliecinošus trīs “jā”, kas nozīmē, – redzēsim viņas arī nākamajā “X Faktora” kārtā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā portālam atzina Sabīne, kura jau kādu laiku mokas ar veselības problēmām, vēl pilnībā nav sadziedējusi kaklu, taču par to sīkāk lasi nākamnedēļ.

TOP komentāri

 • Ieva Marija Survillo
  +30 +30 0

  Ieva Marija Survillo

  Vai nebūtu forši, ja būtu kaut kāds noteikums ka, ja esi izlaidusi ~5 videoklipus pēdējo gadu laikā , tad nevari piedalīties X faktorā? ...man nav īsti saprotams, ka Berezina piedalās. Drīz Donu tad arī redzēsim uz X faktora skatuves?... nu piemēram jaunizveidotā duetā?
 • Agnese Grīsle
  +6 +5 -1

  Agnese Grīsle

  Tāpēc likās kaut kur redzēta... tādu noteikumu toč vajadzētu
 • Guntars Stilve

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl