Rūjienas lepnums, dziedošā veterinārste, latvju zeltenes vai 17 gadīgā “Instagram” zvaigzne – kuri iekļūs “X Faktora” finālā?

45 komentāri
Rūjienas lepnums, dziedošā veterinārste, latvju zeltenes vai 17 gadīgā “Instagram” zvaigzne – kuri iekļūs “X Faktora” finālā?
Toms Norde

Foto: Toms Norde

3. decembris vairs nav aiz kalniem, bet gan tieši pretēji – jau nākamsvētdien savu lielo noslēgumu piedzīvos dziedošo talantu šova “X Faktors” pirmā sezonā Latvijā. Taču līdz tam vēl jātiek, un par iekļūšanu finālā cīnās četri dalībnieki – Arturs Gruzdiņš, Līga Rīdere, Adriana Miglāne un grupa “Tautumeitas”. Atskatīsimies, kā viņiem klājies priekšatlasēs un atlasēs.

1

Dziedošā vetārste, kas iemantojusi lielu tautas atbalstu

Līga Rīdere tagad audzina savu jaunāko atvasi, taču uz Valmieras atlasi viņa ieradās ar mazo vēl vēderā. Tas gan viņai netraucēja sevi pierādīt un iekļūt nākamajā “X Faktora” kārtā. Priekšatlasi pārvarēdama, 28 gadus vecā veterinārārste jau kāpa uz lielās “X Faktora” skatuves, izpildot dziesmu “Mercedes-Benz”.

Arī šis priekšnesums patika kā žūrijai, tā skatītājiem, un arī Krēslu izaicinājumā dziedātājai tika piešķirts krēsls. Bija skaidrs, ka viņa un grupa “Tautumeitas” šajā šovā izceļas ar latviskākajiem priekšnesumiem, un tas viņai ļāvis aizcīnīties līdz pat pusfinālam. Kā viņai veiksies tālāk, to jau rādīs laiks (un telefona balsojums).

45 komentāri