Romantiski foto: divdesmit viena gada vecumā saderinājies dziedātājs Rihards Bērziņš

4 komentāri
Romantiski foto: divdesmit viena gada vecumā saderinājies dziedātājs Rihards Bērziņš
Personīgais arhīvs

Dziedātājs Rihards Bērziņš šogad izlēmis ne tikai iekarot šovu ”X Faktors”, bet spert pirmo soli savu attiecību nostiprināšanai. Mūziķis bildinājis savu mīļoto sievieti, dēla māti Keitu.

Par saderināšanās faktu Rihards informēja savus draugus un atbalstītājus, izmantojot sociālos tīklus. Mākslinieks publiskoja skaistas, romantiskas bildes, parādot mīlestības pilno, īpašo, intīmo momentu.

Skaistās fotogrāfijas Rihards paraksta vārdiem, ka ir laimīgs, jo atradis īsto personu. Sievieti, kuru mīl. Tā ir viņa mazā ģimenīte un viņš vēlas, lai visa pasaule to redz.

Daudzi dzīves laikā nespēj atrast savu īsto mīlestību, mīlniekiem tas izdevies tik tikko uzsākot pieaugušu cilvēku dzīves.

Rihards Bērziņš izlēmis piedalīties šovā “X Faktors”

Jaunieši audzina pusotra gada veco dēliņu Taileru, bet viens otru pazīst jau no skolas laikiem. Rihards un Keita mācījās kopā jau no astotās klases un lēni palēnām iemīlējās viens otrā.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Rihards atklāja, ka dēla dzimšana viņu piespieda pie zemes. Lika padomāt par lietām, par lēmumiem, kurus viņš līdz šim ir pieņēmis, saprast, ko vēlas no dzīves.

Iespējams, tieši pateicoties mazulim dziedātājs izlēma bildināt mīļoto. Nu pāris izlēmuši nostiprināt savas attiecības un apprecēties!

Apsveicam jauniešus ar saderināšanos!
4 komentāri