26 komentāri

Trīsdesmit vienu gadu vecais robežsargs Māris Jefremovs no Rēzeknes ir laimīgi precējies un audzina divus bērnus – meitiņu un dēlu. Māris sapņo kļūt par vienīgo atpazīstamo dziedātāju robežsargu.

Māris savas dienas pavada, strādājot robežsardzē. Arī darbā viņš spēj atrast mirkļus, kurus veltīt mūzikai. Nereti vīrietis dzied kolēģiem, nereti pats sev.

Robežsarga dziedāšanas laikā skatītāji mūzikas ritmā šūpojas līdzi, spīdināja telefonu lukturīšus, bet, izskanot kompozīcijai, veltīja vīrietim skaļus aplausus un ovācijas.

Intars Busulis pateicās Mārim par drosmi, tomēr ne katrs uzdrīkstētos ņemt un dziedāt balādi, kuru zina visi un kura ir tik daudzu sirdīs. Dziedājumu Intars raksturo kā labu.

Marats Ogļezņevs saskatījis, ka Māris piedziedājumā atvēries tik ļoti, ka ”norāvis jumtu”. Mentors apzinās, ka šovs meklē mūsdienīgus māksliniekus, bet viņš nedomā, ka Māra izvēlētais mūzikas stils ir šķērslis, galvenais – ir ”māls”, kuru mīcīt.

Aija Auškāpa apzinās, ka Māris dziesmu veltījis sieviņai, bet pa gabaliņam ticis arī citām sievietēm, tas ir ļoti labi! Kā nekā mīlestība, enerģētika ir svarīga ne tikai dziedātāja sievai, bet visiem.

Māra uzstāšanās saņēma četrus – JĀ.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!