Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

4 komentāri

Ļoti īpatnēja dziesmas izvēle, kas atmaksājās par visiem 100% – Danas izpildītais “Highway to Hell” piecēla kājās ne tikai auditoriju, bet arī žūrijas pārstāvjus Reini Sējānu un Intaru Busuli.

Meitene studējusi Japānā, kur mācījusies japanoloģiju, kur apguvusi visu par šo valsti, sākot ar literatūru un beidzot ar diplomātiju. Ārējais izskats var būt maldīgs, ko tieši šovakar nodemonstrēja Dana Rubena, pieceļot kājās visu zāli un saņemot pārliecinošus trīs “jā” no žūrijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Reinis Sējāns noslēgumā piebilda, ka viņam bail par meitenes balsi, taču Dana atrauca, ka šādi dziedot jau kopš 16 gadu vecuma.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl