1 komentārs
”Rock`n`Berries” jaunajā videoklipā Oskaru Milleru cenšas savaldzināt viņa mīļotā Katrīne Lukins
PUBLICITĀTES FOTO

Grupa “Rock’n’Berries” pēc vairāku mēnešu klusuma piedāvā klausītājiem jaunu dziesmu latviešu valodā ”Paradīze”. Publicēta arī dziesmas videoversija. Muzikālās apvienības solists Oskars Millers paspēj gan ierakstīt jaunu materiālu, uzņemt video, gan piedalīties “X Faktorā”.

Grupas solists Oskars Millers norāda, ka dziesma ir kā aicinājums izvērtēt savus ikdienā pieņemtos lēmumus un to, kā tie ietekmē mūsu un līdzcilvēku dzīves.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ik dienu mēs izdarām neskaitāmas izvēles, bet cik bieži aizdomājamies par to, kādu ietekmi tās atstāj uz mūsu un līdzcilvēku dzīvi? Vai esam godīgi pret sevi un tuvajiem? Un galu galā – vai dzīves nogalē būsim laimīgi par to, kādu dzīvi esam dzīvojuši?” norāda Oskars.

Katrīne Lukins un Oskars Millers bauda romantisku nedēļas nogali Parīzē

Dziesmas ierakstā piedalījušies visi grupas dalībnieki: Oskars Millers, Jānis Narbuts, Mārtiņš Sliede, Arnolds Jass, Reinis Ašmanis.

Bekvokālu iedziedājusi mūziķe Katrine Lukins, kura ir arī Oskara mīļotā sieviete. Vokālu producēšanā piedalījies arī šova ”X Faktors” dalībnieks Roberts Memmēns.

Dziesmai vienlaicīgi tapusi arī videoversija, kura ieturēta grupai tik raksturīgajā stilā – brīvi un nepiespiesti. Videoklips filmēts Latvijā, kādā siltā augusta dienā, dodoties izbraucienā ar jahtu.

Katrīnes Lukins un Oskara Millers mīlas stāsts!

Dziesma ”Paradīze” ir arī grupas topošā otrā studijas albuma priekšvēstnesis. Albums tiks prezentēts gada nogalē.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

”Atšķirība no pirmā grupas albuma, kurā bijām apvienojuši visas tā laika muzikālās idejas, šis albums skanējuma ziņā jau būs daudz konkrētāks. Tajā iekļauto dziesmu idejas radās pavasarī, kad grupa bija devusies savā pirmajā radošajā nometnē. Tāpēc visi skaņdarbi  veidoti kopīgi jau no pašiem pamatiem,” stāsta grupas dalībnieks Jānis Narbuts.

Tāpat kā dziesma ”Paradīze”, arī pārējās dziesmas grupas otrajā studijas albumā būs klausāmas latviešu valodā.

TOP komentāri

  • andis
    +1 +1 0

    andis

    Beidzot paskatījos kādu 2. sezonas raidījumu - sestdien atkārtojumu, kurā Aija dalīja savus krēslus. Ļoti iepatikās Oskars, bet izlasot par viņa skatuves pieredzi - kā TV3 drīkstēja vispār viņu pielaist X-faktoram? Gribēju atrast youtube.com Līgas Priedes "Daugaviņu" - ko tur dara viņa? Pilns ar viņas izpildītajiem gabaliem projektos ar LV komponistiem un pat ar Krievijas slavenākajiem dziedātājiem. Un Reinis Straume? Pašam sava grupa, tā būs tikai reklāma kuru arī TV3 palīdzēs uztaisīt.
    X-faktors nav parasts koncerts, kuru TV3 izmantos kā piesaistīt skatītājus. Viņi izmanto to, ka LV tauta nejēdz kas īsti ir X-faktors: tas ir skatuves konkurss personām,kuri vēlas parādīt, kā jaunus māksliniekus!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!